Pudil odchází z Granady na hostování do Ceseny

Téma:

Levonohý obránce či krajní záložník Daniel Pudil, jenž před několika dny přestoupil z Genku do španělské Granady, znovu mění dres a na jaře bude hostovat v italské Ceseně.

"Není na tom nic neobvyklého. Granada s ním počítala až od léta, ale protože se situace v Genku vyvinula trošku jinak, musela ho koupit už teď. Když jsme v neděli podepisovali kontrakt, dohodli jsme se hned i na tom hostování. Do Granady půjde v létě a bude mít celou přípravu na to, aby se v novém klubu ideálně adaptoval," prozradil na webu své agentury Chovanec.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Cesena Pudila sledovala už delší dobu, chtěla ho získat v letním přestupním termínu. "V posledních dvou měsících se zájem ještě zintenzivnil. Je to klub, který nutně potřeboval hráče na levou stranu," vysvětlil agent, který už je od pondělka s Pudilem v Itálii. "Sešli jsme tu s prezidentem klubu a sportovním ředitelem a byli moc rádi, že Dana získali. Dnes bude představen na tiskové konferenci, čeká ho první trénink, a pokud bude připraven, může hrát už sobotní utkání na hřišti AS Řím," dodal Pudilův agent.
 

Kromě Pudila by do aktuálně 18. týmu italské Serie A mohl zamířit také záložník Václav Pilař. Plzeň sice dala najevo, že s ním nadále počítá, ale v kuloárech se mluví také o tom, že by jaro strávil v zahraničí. "Zároveň jsme s funkcionáři Ceseny diskutovali o možném hostování reprezentačního spoluhráče Dana Václava Pilaře. Mají o něj rovněž velký zájem a za angažmá do konce sezony nabízejí poměrně vysoké odstupné. V tomto případě záleží pouze na stanovisku Viktorie Plzeň," řekl Chovanec z Itálie.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: New York Islanders - St. Louis Blues

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Florbal: EräViikingit - LASB

   12:30

   Rychlá kola (4)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 09:25

   Best of LeBron James

   09:25

   World Cup of Pool 2019

   12:45

   Zvedni se z gauče (2)

   13:00

   Fotbal: Grenoble Foot 38 - RC Lens

   14:45

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Toulouse FC

   16:30

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

Celý Program