drahý špás

Poděkoval rodině za podporu, zaplatí za to pokutu

David Villa s
Zdroj: isifa.com
David Villa s "problémovým" trikem
Téma:

Španělský fotbalový reprezentant a útočník Barcelony David Villa se v sobotu večer objevil po osmiměsíční pauze zpět v ligovém zápase. Dokonce vstřelil gól, ten ho však paradoxně přijde draho.

Villa přišel do hry coby střídající hráč v 75. minutě a záhy pojistil výhru Katalánců nad San Sebastianem 5:1. Poté se rozběhl pod hlavní tribunu, stáhl dres a ukázal celému stadionu triko s fotkou svých nejbližších, pod kterou bylo napsáno: “Bez vás bych to nedokázal!“
 

Ihned za to viděl žlutou kartu a nyní nejspíš slízne také pokutu. Ve Španělsku totiž mají fotbalisté striktně zakázáno ukazovat pod dresem trička s jakýmkoliv nápisem či fotografií. Kdo to poruší, může dostat pokutu ve výši zhruba 80 tisíc korun.
 

To je ovšem nicotná věc ve srovnání s tím, čím vším si Villa prošel. Na prosincovém mistrovství světa utrpěl zlomeninu levé holeně a přišel tak o mistrovství světa v Polsku a Ukrajině, kde Španělé obhájili zlaté medaile. Nyní už je ale zase zpátky. A zdá se, že sílu a elán rozhodně neztratil.
 

“Mám za sebou fakt těžké období. Ještě nějaký čas potrvá, než budu ve staré formě, ale hlavní je, že už opět mohu pomoci týmu,“ prohlásil Villa a nezapomněl poděkovat své rodině. “Ani pro ni to nebyla lehká doba. Moc mi se vším pomohla,“ ocenil dojatý kanonýr.

tn.cz / hum

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Florbal: Indians - Tiikerit

   12:30

   Intercontinental Rally - 10 let

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 09:25

   Best of Giannis Antetokounmpo

   09:25

   World Cup of Pool 2019

   12:35

   Magazín Evropské ligy (12)

   13:00

   Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

   14:45

   Fotbal: AS Monaco - Olympique Marseille

   16:25

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (3)

Celý Program