Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 6. 2009

Na Poháru FIFA řádí zloději. Po Egypťanech byli okradeni už i Brazilci

Témata:

Brazilská výprava se údajně rovněž stala během fotbalového Poháru FIFA v Jihoafrické republice terčem zlodějů. Již dříve byli okradeni fotbalisté Egypta, kteří prý slavili vítězství nad Itálii s prostitutkami.

Podle vyjádření mluvčího kanárků Rodriga Paivy se z hotelového pokoje na předměstí Pretorie ztratila bunda a nějaké peníze.


Brazilci zřejmě doplatili na páteční odpočinkový výlet na safari. Právě v tu dobu se jim ze dvou místností ztratily některé věci. O incidentu už Jihoameričané informovali místní úřady i zástupce FIFA. Poškozenými členy výpravy byli obránce Kléber a jeden z fyzioterapeutů.


Brazilci si po nepříjemné události pořádně spravili chuť nedělním vítězstvím nad Itálií 3:0, čímž Jihoevropany vyřadili z turnaje.


Egypťany prý okradly prostitutky


Severoafričané přišli ve čtvrtek zhruba o 2400 dolarů, podle místní policie si za to ale mohou zčásti sami. Po senzačním vítězství nad Itálii si chtěli zřejmě trochu povyrazit a údajně pozvali si na hotelové pokoje prostitutky, které je poté měly okrást.


"Ze zabezpečených pokojů by se nic neztratilo, ale slyšeli jsme, že se opili a užívali si se ženami, které je později okradl," řekl místní policejní důstojník.


Proti tomuto tvrzení se však ostře ohradil šéf egyptské výpravy Mahmoud Taher, který žádá omluvu úřadů a objasnění celého případu.


"Bezpečnostní složky by se měly zaměřit na svoje povinnosti a důkladné vyšetřování a následné zveřejnění výsledků. Na základě toho, co bylo uveřejněno v novinách, žádáme, aby policie, buď předložila důkazy o tom, co tvrdí nebo to popřela," řekl rozhořčený Taher, který rovněž žádá omluvu novin, které zprávu otiskly.  

jvl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 01:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   01:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 22:40 23:30

   UFC Now (12)

   23:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   01:30

   Rychlá kola (4)

   02:05

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   04:05

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   04:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

Celý Program