Mourinho chystá ďábelskou výměnu. Kaká za Ibrahimoviče!

Téma:

Excentrický Portugalec José Mourinho to s obměnou Realu Madrid myslí zatraceně vážně. Dokonce neváhá obětovat brazilskou superhvězdu Kaká.

Že v Bílém baletu končí, už Mourinho sdělil útočníkům Raúlovi s Gutim, údajně ale odepsal více hráčů. “Prodejte Higuaína, Benzemu už nechci ani vidět,“ vzkázal podle španělského plátku El Mundo Deportivo majitelům klubu.
 

Proč se ale chce trenér fotbalistů Realu zbavit tolika útočníků? Důvod je prostý. Mourinho hodlá vytvořit prostor pro příchod švédského snajpra Zlatana Ibrahimoviče! Pohotový střelec Barcelony je podle všeho v katalánském klubu nešťastný a rád by změnil působiště. Pokud ale zamíří do dresu úhlavního rivala, pochopitelně to zvedne velkou vlnu emocí...
 


 

“Zlatan je vynikající fotbalista, během naší společné sezony v Interu vstřelil pětadvacet gólů,“ pěje chválu Mourinho. A že to se svým zájmem myslí naprosto vážně, dokládá tím, že je připraven za Ibrahimoviče nabídnout hvězdného záložníka Kaká. Tedy toho Kaká, za nějž Madridští loni vysázeli AC Milán hříšných 1,83 miliardy korun a podepsali s ním kontrakt na šest let.
 

Brazilský záložník se ale ve své první sezoně ve Španělsku příliš neprosadil, a tak by ho Mourinho nejradši poslal o dům dál. “Myslím, že by to bylo pro obě strany výhodné,“ prohlásil o šokující výměně.
 

Barcelona se k celé věci zatím nevyjádřila. Jejím hlavním přestupovým zájmem zůstává kapitán Arsenalu a čerstvý mistr světa Cesc Fabregas, o jehož plánovaném přestupu se mluví už hezkých pár týdnů. K transferu ale stále nedošlo. “Plně chápu, že se teď Barca soustředí hlavně na něj,“ nechal se slyšet Mourinho.
 


 

Když pomineme fakt, že to nebyl útok, co loni trápilo hvězdný tým Realu, je na Mourinhových plánech zajímavá ještě jedna věc. Když totiž Ibrahimoviče loni uvolňoval z Interu, rozhodně pro něj neplakal. “Zlatan je horším hráčem než Samuel Eto’o. Navíc ho fanoušci nikdy nepřijali za svého,“ řekl tehdy na adresu vytáhlého Švéda.
 

Že by obrat o 360 stupňů?
 

hum TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:35 20:20

   České kluby v Evropské lize 2018/2019

   20:20

   Element (411)

   20:30

   NHL - akce měsíce

   20:40

   NHL - Individuální trofeje

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2017

 • Nova Sport 2

  • 18:45 20:00

   Marc Márquez - fenomén MotoGP

   20:00

   Tipsport Premier League 2020

   23:00

   Šipkařská škola Karla Sedláčka - Šipkařský slang II

   23:05

   World Darts Championship 2020

   01:45

   Fotbal: Ligue 1 - přehled sezony

   02:20

   UFC Ultimate knockouts (4)

Celý Program