Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 8. 2013
VIDEO šílenství v 6. lize

Messi, Beckham, Maradona i mrtvý Best v jednom týmu? To není vtip!

FC Farnborough
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Messi, Maradona, Zidane, Beckham a dokonce i mrtvý George Best v jednom týmu pod vedením Josého Mourinha a sira Alexe Fergusona? To není vtip! Tahle jména by přilákala diváky na kterémkoli stadionu světa . Problém je jen v tom, že podle obličejů byste hráče FC Farnborough nepoznali. Velká jména nesou jen na zádech... a v občankách. Tak si přál sponzor!

FC Farnborough, klub z Jižní konference, šesté nejvyššší anglické soutěže, málem zbankrotoval, pak se ale přece jen našel sponzor, který ho zachránil. Byl v tom ale háček! Hráči i realizační tým si museli změnit jména.

 

David Beckham například je ve skutečnosti Scott Beckham. "Beckham byl vždycky mým idolem, bylo úžasné změnit své jméno za jeho," řekl záložník, který se kdysi jmenoval Scott Beckham. Lionel Messi je známý víc jako Dan Bennett, Pelé je Elvis Hammond a Maradona Dave Tarpey. Záložník Merrick James-Lewis je nyní Zinedine Zidane a gólman Kevin Scriven bude odnynějška nastupovat jako Gordon Banks.

 

"V minulých týdnech jsme zvažovali, zda vůbec začneme sezonu. A teď máme tým nabitý nejslavnějšími jmény fotbalové historie," divil se Mourinho, dříve Spencer Trethewy.  "Bylo to těžké, ale teď máme tým,  jaký svět neviděl.  Ale přineslo to i problémy. Pelé a Maradona se málem porvali o to, kdo bude mít číslo 10," smál se Mourinho, jehož asistentem je Alex Ferguson a dalším členem realizačního týmu Terry Venables.

 

Farnborough nastoupí poprvé v této sezoně už v sobotu. "Očekáváme první zápas se zatajeným dechem. Fanoušci nepotřebují permanentku na Nou Camp, alby viděli světové hvězdy. Teď stačí přijít do Paddy Power Parku," uvedla sázková kancelář Paddy Power, který to všechno spískala, stala se sponzorem týmu a ve Velké Británii se parádně proslavila.

 

 


 

ija TN.cz