Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 5. 2011

Maradona láká do Al-Waslu z Atlétika Madrid Diega Forlána

Témata:

Uruguayský nejlepší hráč loňského mistrovství světa v Jihoafrické republice Diego Forlán má nabídku týmu Al-Wasl ze Spojených arabských emirátů, který převzal legendární Diego Maradona.

Výkonný ředitel arabského klubu Ašraf Muhammad řekl deníku Gulf News, že ambiciózní klub by chtěl jednatřicetiletého útočníka, který zažil v Atlétiku Madrid frustrující sezonu, přivést do Al-Waslu. Forlán letos vstřelil ve všech soutěžích jen deset gólů. „Jednání ještě není uzavřeno, pracujeme na tom. Diego Forlán je jedním z velkých jmen na našem seznamu posil,“ prozradil Ašraf Muhammad. „Snažíme se přivést do naší země to nejlepší, protože Spojené arabské emiráty si to zaslouží,“ přidal.

Bývalý útočník Manchesteru United a Villarrealu Forlán, který v roce 2005 vyhrál Zlatou kopačku pro nejlepšího evropského střelce, by byl pro Al-Wasl velkou posilou poté, kdy v minulém týdnu oznámil angažování legendárního argentinského trenéra Diega Maradony na post trenéra. Al-Wasl dal Maradonovi volnou ruku v otázce nákupů. A ofenzivní posty chce řešit nejdříve. „Po zhlédnutí videa nám Diego Maradona řekl, kde vidí naše slabiny a nyní se snažíme pracovat na jejich odstranění,“ podotkl Muhammad.
 

Maradona v minulém týdnu navštívil Madrid, oficiální zdůvodnění však bylo, že jel navštívit svou dceru, která je provdána za Forlánova klubového spoluhráče a argentinského reprezentanta Sergia Agüera.
 

Kromě arabského týmu se však o Forlána, který by v létě měl opravdu opustit Atlético Madrid, zajímají také Juventus Turín, Tottenham Hotspur a Besiktas Istanbul.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program