Kolína nad Rýnem poslal napadenému Kadlecovi oficiální omluvu

Témata:

Fotbalový klub z Kolína nad Rýnem vydal oficiální omluvu českému obránci Michalu Kadlecovi. Hráč Leverkusenu byl v neděli v noci napaden chuligány hlásícími se ke klubu z Kolína nad Rýnem, českému obránci zlomili nos, hráč se v pondělí podrobil operaci.

Český reprezentant Michal Kadlec, jenž hájí v bundesligové soutěži barvy Leverkusenu, byl napaden v neděli před nočním klubem, kde byl se spoluhráči po vítězství 1:0 na půdě Hoffenheimu.
 
Kadlec má po útoku příznivců zlomený nos a v pondělí úspěšně absolvoval operaci. Leverkusen přitom oznámil, že výtržníci jsou evidováni jako fandové Kolína nad Rýnem.
 
"Byl jsem informován o nedělním incidentu a okamžitě jsem kontaktoval šéfa Bayeru Wolfganga Holzhaeusera, abych se jménem Kolína nad Rýnem obránci Michalu Kadlecovi omluvil," uvedl v prohlášení generální ředitel kolínského klubu Klaus Horstmann.
 
"Nabízíme rovněž pomoc při trestním stíhání v této věci. Určitě prozkoumáme, co dalšího můžeme sami podniknout. Není možné, aby se hráči z jiných klubů nemohli volně pohybovat po Kolíně nad Rýnem," dodal.
 
Český fotbalista Michal Kadlec řekl, že se chce vrátit na hřiště už tento týden v zápase proti Hannoveru 96, když využije obličejové masky.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:20 01:05

   NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

   01:05

   adidas Rockstars

   01:35

   NHL: Montreal Canadiens - Ottawa Senators

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Ottawa Senators

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:25 00:25

   NBA: New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers

   00:25

   Florbal: Happee - Indians

   02:05

   NHL: New York Rangers - Washington Capitals

   09:00

   Basketbal: PAOK – Casademont Zaragoza

   10:35

   adidas Rockstars

   11:00

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

Celý Program