Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2015
GALERIE Pastva pro oči

Znáte tyhle krásky? Poznejte sestry Ronalda, Neymara či Courtoise

Sestry fotbalistů
Zdroj: Twitter.com

Jsou slavní, sbírají ceny, dávají góly. Cristiana Ronalda, Neymara či Thibauta Courtoise zná asi každý milovník fotbalu. Věděli jste ale, že mají i krásné a úspěšné sestry? Některé z nich se daly na sportovní dráhu, jiné čeří modelingové vody. Udělejte si pohodlí a seznamte se s devíti kráskami.

I sestra Roberta Lewandowského, který patří mezi nejlepší střelce letošního ročníku Bundesligy, podědila sportovní geny. Nedala se však na fotbal jako opora Bayernu Mnichov, ale prosadila se na volejbalových palubovkách.

110

Fotogalerie: Slavní fotbalisté mají krásné sestry

Zdroj: Twitter.com

Katia Aveiro

Hodnocení:

Rafaella Beckran si sice sportovní kariéru nevybrala, svému bratrovi, brazilskému fotbalistovi Neymarovi však často fandí přímo na tribuně. A že je vám divné její příjmení? Rafaella totiž kromě bráchy obdivuje i někdejšího anglického reprezentanta Davida Beckhama. A tak se prostě přejmenovala…

 

Hned dvě pozoruhodné sestry má Cristiano Ronaldo. Obě jsou sice starší, Katie je sedmatřicet, Elmě ještě o tři roky více, to jim však nic neubírá na jejich půvabu. Katie navíc nechybí talent. Dala se na showbusiness a v rodném Portugalsku je uznávanou zpěvačkou.

 

 

Thibaut Courtois je ze sportovní rodiny. Rodiče hráli volejbal a stejnému sportu se věnuje i sestra brankáře londýnské Chelsea Valérie. Léta hrála v domácí soutěži, před rokem pak odešla do polské Lodže. Působí i v belgické reprezentaci.

 

Gólman sousedního Arsenalu David Ospina je bratrem jiné krásky. Když si ale Danielu vyhledáte na internetu, vyskočí na vás fotky, kde je ve společnosti jiného známého fotbalisty. Před čtyřmi lety se totiž provdala za Jamese Rodrigueze hájícího barvy Realu Madrid. Jejich dcerka Salome oslavila před pár dny druhé narozeniny.

 

Slavným sourozencem se může pochlubit i Carlota, sestra Cesca Fabregase, či Joanne Beckham. Ve výčtu už schází jen krásná Liz Solari. Jak příjmení napovídá, jejími sourozenci jsou fotbalisté Santiago, Esteban a David. Neztratila se však ani jejich mladší sestřička. Kolumbijská rodačka si vydělává jako herečka a modelka.

TN.cz