nechtěné zboží

Galatasaray nabídl Baroše Besiktasi. Ten ho ale nechce

Milan Baroš
Zdroj: isifa.com
Milan Baroš
Téma:

Situace kolem dnes již bývalého hráče české fotbalové reprezentace Milana Baroše zůstává nadále nejasná. Vedení Galatasaraye Istanbul ho chtělo poslat do konkurenčního Besiktase výměnou za Ricarda Quaresmu, se svým záměrem však tvrdě narazilo.

Třicetiletý Baroš má v Galatasaray hodně tvrdou konkurenci. V týmu jsou momentálně útočníci jako Johan Elmander, Sercan Yildirim, Umut Bulut či nejlepší střelec posledního ročníku turecké ligy Burak Yilmaz, na rodáka z Vigantic už tak příliš místa nezbývá. Trenér Fatih Terim mu přes média vzkázal, že si může hledat nové angažmá, ovšem má to zádrhel. Zájemci o Barošovy služby se zrovna dvakrát nehrnou.
 

Iniciativu proto převzal rovnou Galatasaray a začal vyhaslého kanonýra nabízet sám. Nejraději by ho poslal do Besiktase výměnou za portugalskou hračičku Ricarda Quaresmu, ovšem má to háček. A velký. Besiktas totiž o Baroše žádný zájem nemá.
 

“K tomuhle transferu určitě nedojde. Ať si Galatasaray nechá o Quaresmovi zdát. Nebo ať nám nabídne hráče, kterého skutečně chceme. Baroš do této skupiny nepatří,“ citují stránky milliyet.com trenéra Besiktase Sametu Aybebu.
 

To v Číně nebo zámořské MLS o nejlepšího střelce mistrovství Evropy 2004 zájem projevili, ale útočník odmítl. Podle tureckých médií se tak stalo kvůli tomu, že by dostal méně peněz než za sezení na lavičce Galatasaraye. Tam mu vyprší smlouva v létě příštího roku.

tn.cz / hum

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: New York Islanders - St. Louis Blues

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Florbal: EräViikingit - LASB

   12:30

   Rychlá kola (4)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 09:25

   Best of LeBron James

   09:25

   World Cup of Pool 2019

   12:45

   Zvedni se z gauče (2)

   13:00

   Fotbal: Grenoble Foot 38 - RC Lens

   14:45

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Toulouse FC

   16:30

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

Celý Program