Fotbalová Jihlava chce zažehnat krizi, trenérovi mají poradit fanoušci

Téma:

Jeden z favoritů 2. fotbalové ligy Jihlava v posledních kolech výsledkově tápe. Z posledních čtyř zápasů má jen bod a hledá cestu, jak z krize.

A tak zkouší i netradiční metody. Se skládáním sestavy na nejbližší zápas v Mostě proto mohou trenérovi pomoci i fanoušci.

Názor fanoušků by měl do mužstva vnést nový impuls

"Spousta fanoušků si o sobě myslí, jak dobrým by byla trenérem, proto jsme se rozhodli dát jim šanci. A protože se nám v poslední době příliš nedaří, chceme se pokusit zároveň dát impulz i mužstvu. Trenér Marko má ale naši naprostou důvěru a tak jsme oslovili fanoušky, aby pro nejbližší zápas pomohli se skládáním sestavy,“ vysvětluje mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Volte sestavu, můžete získat klubovou odměnu

Příznivci klubu mohou až do čtvrtka posílat trenérům své návrhy na sestavu, ti pak fanouškovské soupisky osobně proberou a možná se jimi budou i inspirovat. "Je dobře, že se tu lidé o fotbal zajímají, i když na druhou stranu jsem rád, že netrénuji v Brazílii, tam si fanoušci o sobě myslí, že jsou mnohem fundovanější,“ tvrdí jihlavský trenér Karol Marko. Na názory fanoušků je prý zvědavý, při konečné nominaci hráčů se prý ale bude řídit spíše radami svých nejbližších spolupracovníků.

I tak ale fanoušci nemusejí přijít zkrátka. Na ty, kteří sestavu trefí, totiž čeká klubová odměna a pokud jejich tým zvítězí, je prý připraven i zatím tajný bonus.

jpz, Dušan Vrbecký TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: RC Lens - Girondins Bordeaux

   23:05 00:45
   00:45

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   01:45

   Nova Cup - Opava

   02:00

   NHL: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

 • Nova Sport 2

  • NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   23:05 01:05
   01:05

   UFC Reloaded (61)

   01:55

   NBA - Nejlepší debuty

   02:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

   09:00

   Fotbal: Chelsea FC - Barnsley FC

   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

Celý program