Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbalová Jihlava chce zažehnat krizi, trenérovi mají poradit fanoušci

Témata:

Jeden z favoritů 2. fotbalové ligy Jihlava v posledních kolech výsledkově tápe. Z posledních čtyř zápasů má jen bod a hledá cestu, jak z krize.

A tak zkouší i netradiční metody. Se skládáním sestavy na nejbližší zápas v Mostě proto mohou trenérovi pomoci i fanoušci.

Názor fanoušků by měl do mužstva vnést nový impuls

"Spousta fanoušků si o sobě myslí, jak dobrým by byla trenérem, proto jsme se rozhodli dát jim šanci. A protože se nám v poslední době příliš nedaří, chceme se pokusit zároveň dát impulz i mužstvu. Trenér Marko má ale naši naprostou důvěru a tak jsme oslovili fanoušky, aby pro nejbližší zápas pomohli se skládáním sestavy,“ vysvětluje mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Volte sestavu, můžete získat klubovou odměnu

Příznivci klubu mohou až do čtvrtka posílat trenérům své návrhy na sestavu, ti pak fanouškovské soupisky osobně proberou a možná se jimi budou i inspirovat. "Je dobře, že se tu lidé o fotbal zajímají, i když na druhou stranu jsem rád, že netrénuji v Brazílii, tam si fanoušci o sobě myslí, že jsou mnohem fundovanější,“ tvrdí jihlavský trenér Karol Marko. Na názory fanoušků je prý zvědavý, při konečné nominaci hráčů se prý ale bude řídit spíše radami svých nejbližších spolupracovníků.

I tak ale fanoušci nemusejí přijít zkrátka. Na ty, kteří sestavu trefí, totiž čeká klubová odměna a pokud jejich tým zvítězí, je prý připraven i zatím tajný bonus.

jpz, Dušan Vrbecký TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:00

   Fotbal: Seattle Sounders FC - Toronto FC

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   NHL: Philadelphia Flyers - Washington Capitals

   01:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Rangers

   03:45

   Element (400)

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:00

   Grand Slam of Darts 2019

   00:00

   Sestřih Evropské ligy UEFA (4)

   00:35

   Element (400)

   00:50

   Truck Racing Magazine (10)

   01:10

   Rychlá kola (11)

   01:40

   Off-road Maraton (7)

Celý Program