Fotbalista zešílel. Bezhlavě kopal ležícího protihráče. VIDEO

Téma:

Obránce Realu Madrid Pepe předvedl v ligovém zápase totální zkrat. Nejprve fauloval a ležícího protihráče poté kopal a pošlapal.

Pepemu za jeho exces v zápase proti Getafe nyní hrozí přísný trest. Kromě absolutně nepřípustného chování na hřišti následně hrubě urážel i čtvrtého rozhodčího při svém předčasném odchodu pod sprchy. Zprávu ve středu přinesl portál soccernet.com.

Dva naprosto zbytečné kopy do ležícího protihráče

Pepe v 86. minutě zápasu s Getafe dostal za stažení hostujícího fotbalisty Casquera červenou kartu. Následný pokutový kop sice Casillas zneškodnil, více na sebe však upozornil Pepe, který po zákroku neudržel nervy, nakopl ležícího protihráče a kvůli nesportovnímu chování mu nyní hrozí velký trest.

Kopal, dupal, udeřil do obličeje, urážel...

Celý incident popsal ve své zprávě rozhodčí úterního zápasu Carlos Delgado Ferreiro. "Pepe faulovaného a ležícího protihráče kopl a dalšího fotbalistu Getafe udeřil do obličeje. Při odchodu ze hřiště utrousil několik vulgárních poznámek směrem ke čtvrtému rozhodčímu," uvedl hlavní rozhodčí ve své zprávě.

Portugalský obránce se tak dostal do velkých problémů - čeká ho trest od disciplinární komise a pravděpodobně ho potrestá i Real Madrid. "Nedokážu to vysvětlit, v té chvíli jsem úplně ztratil zábrany, měl jsem zachovat chladnou hlavu," řekl hříšník Pepe. Podle prezidenta Getafe Angela Torrese by měl portugalský obránce za svůj čin dostat velký trest. "Alespoň na deset zápasů by měl být potrestán. Nemůže si začít takovým způsobem kopat do protihráče. Takové chování se nesmí tolerovat," řekl Torres.

jpz TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Calgary Flames

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

   11:15

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (32)

   11:40

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

   12:35

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:40

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Celý program