Fotbalista zešílel. Bezhlavě kopal ležícího protihráče. VIDEO

Téma:

Obránce Realu Madrid Pepe předvedl v ligovém zápase totální zkrat. Nejprve fauloval a ležícího protihráče poté kopal a pošlapal.

Pepemu za jeho exces v zápase proti Getafe nyní hrozí přísný trest. Kromě absolutně nepřípustného chování na hřišti následně hrubě urážel i čtvrtého rozhodčího při svém předčasném odchodu pod sprchy. Zprávu ve středu přinesl portál soccernet.com.

Dva naprosto zbytečné kopy do ležícího protihráče

Pepe v 86. minutě zápasu s Getafe dostal za stažení hostujícího fotbalisty Casquera červenou kartu. Následný pokutový kop sice Casillas zneškodnil, více na sebe však upozornil Pepe, který po zákroku neudržel nervy, nakopl ležícího protihráče a kvůli nesportovnímu chování mu nyní hrozí velký trest.

Kopal, dupal, udeřil do obličeje, urážel...

Celý incident popsal ve své zprávě rozhodčí úterního zápasu Carlos Delgado Ferreiro. "Pepe faulovaného a ležícího protihráče kopl a dalšího fotbalistu Getafe udeřil do obličeje. Při odchodu ze hřiště utrousil několik vulgárních poznámek směrem ke čtvrtému rozhodčímu," uvedl hlavní rozhodčí ve své zprávě.

Portugalský obránce se tak dostal do velkých problémů - čeká ho trest od disciplinární komise a pravděpodobně ho potrestá i Real Madrid. "Nedokážu to vysvětlit, v té chvíli jsem úplně ztratil zábrany, měl jsem zachovat chladnou hlavu," řekl hříšník Pepe. Podle prezidenta Getafe Angela Torrese by měl portugalský obránce za svůj čin dostat velký trest. "Alespoň na deset zápasů by měl být potrestán. Nemůže si začít takovým způsobem kopat do protihráče. Takové chování se nesmí tolerovat," řekl Torres.

jpz TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   15:00 16:45
   16:45

   Nova Cup - Most

   17:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

   18:05

   NHL Classic games: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings Nepřekonatelný Dominik Hašek v 6. finálovém utkání Stanley Cupu (29.5.2002)

   20:00

   Monster Energy Supercross Geneva

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   15:00 19:15
   19:15

   CZECH Classic Open 2020

   19:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   20:00

   UFC Reloaded (42)

   21:05

   NBA Classic Games: Baltimore Bullets - Milwaukee Bucks

   21:50

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

Celý program