Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 5. 2015
GALERIE Co Victoria přichystala?

Oslavy v objetí Spice Girls: Davidu Beckhamovi je čtyřicet let

David Beckham - oslava 40
Zdroj: Instagram

Výborný fotbalista a světová megastar David Beckham slavil 2. května čtyřicáté narozeniny. Dorazila na ně řada významných hostů a samotné místo narozeninové oslavy bylo přepychové. Ve stejném hotelu v marocké Marrákeši se před několika lety točil třeba film Sex ve městě 2.

Snímky z narozeninové oslavy oblétly celý svět díky sociálním sítím, na které David i jeho žena Victoria pravidelně přidávali různé fotografie. Podle nich se na Davidově oslavě setkaly skoro všechny členky populární skupiny Spice Girls, včetně Viktorie Beckham. Na snímcích je však místo Mel B slavná herečka Eva Longoria.

Ke svým narozeninám si bývalá hvězda Manchesteru United a Realu Madrid založila instagramový účet. Beckham ho ihned začal plnit krásnými fotografiemi a trefnými komentáři.

16

GALERIE: David Beckham oslavil čtyřicátiny

Zdroj: Instagram

David Beckham - oslava 40

Hodnocení:

"Dnešní ráno se cítím být rozmazlován," napsal v jednom z nich. V dalších píše o svém synovi Brooklynovi, jako o pravé hlavě rodiny nebo děkuje Victorii za skvělý večírek.

 

Na oslavě nemohla chybět celá Beckhamova rodina spolu s dalšími slavnými osobnosti. V jejich čele stál kromě členek Spice Girls i slavný kuchař Gordon Ramsay s rodinou. Mezi pozvanými byli také Tom Cruise nebo Snoop Dogg.

veb TN.cz