velké srovnání bez nich by nebyli

Co mají Jágr a Cristiano Ronaldo společné? Za vším stojí MÁMA!

Jaromír Jágr a Cristiano Ronaldo s maminkami
Zdroj: ČTK, twitter
Jaromír Jágr a Cristiano Ronaldo s maminkami
Téma:

Mluví se o nich a sportovní svět je uznává. Dělí je 13 let, ale média ráda šťourají do jejich soukromí. A nachází v něm mnoho podobného. Na život Cristiana Ronalda i Jaromíra Jágra mají velký vliv maminky.

Když odjížděl mladý Jaromír Jágr za moře, kde nastartoval snovou kariéru, vzal sebou maminku. Perfektní zázemí, výborná kuchyně, to vše pomohlo české "osmašedesátce" k tomu, aby se stala hvězdou v NHL.
 

Deset let byla v Pittsburghu skoro inventářem, pak Jaromíra následovala i do Washingtonu a pomáhala mu i v New Yorku. Jágr nechtěl vypadat jako mamánek. Po jeho boku se vystřídalo několik zajímavých dívek, ať už to byly Iva Kubelková, Nicol Lenertová nebo Inna Puhajková. O vlivu maminky se ale moc dobře vědělo a psalo se i v zámoří.


PSALI JSME


Péče maminky Cristiana Ronalda o svého syna byla médiím dlouho skrytá. Slavné kluby Manchester United i Real Madrid prezentovaly svou ikonu jako samostatného borce. Média spíš poukazovala na to, jakou vilu si fotbalový fenomén koupil nebo jak sebevědomě vystupoval.


Zlom nastal až v momentě, kdy se provalilo to, že se Cristianovi narodil syn. Poté, co portugalský fotbalista malého Cristianinha vykoupil od neznámé dívky, která měla opravdu pádné důkazy, že má synka právě s ním, umlčel jí svými miliony. A matka Dolores velkou roli, malého klučinu začala vychovávat.


ČTĚTE TAKÉ


Jenže rozhodně doufala, že syn Cristiano se postaví k radostnému problému čelem a najde synkovi dobrou mámu. S Irinou Šajkovou byl dlouhých pět let, ale vyšlo najevo, že ruské supermodelce se do role náhradní maminky příliš nechce. A tak máma Dolores začala mít s přítelkyní svého syna problém.
 

Kdo vyhrál? Samozřejmě, rodina držela spolu. Cristianovi ruply nervy ve chvíli, kdy Irina oznámila, že jsou jí jubilejní 60. narozeniny maminky Dolores lhostejné a že se jich nezúčastní. Pětiletému vztahu byl konec, ale možná že Ronaldova máma byla nakonec ráda - syn se k ní zachoval skvěle a vzal jí i na vyhlášení ankety Zlatý míč.


Anketa

Která máma je lepší: Ta Jágrova, nebo od Cristiana Ronalda?

Hlasovalo 326 lidí.


Obě mámy prostě chtějí pro syny to nejlepší. A je lepší ta Jágrova, nebo Cristianova? Je to asi jedno, obě vychovaly skvělé sportovce a sportovní celebrity. Vlastně mezi těmi slavnými kluky je jeden rozdíl. Jaromír Jágr na syna ještě čeká, to Cristiano už plánuje, jak malému Cristaininhovi jednou předá Zlatý míč.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:25

   Finálová série Stanley Cupu 2018

   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   NHL: Týden s Jakubem Voráčkem

   01:15

   NHL – akce měsíce

   01:25

   Zvedni se z gauče (1)

   01:40

   Czech Rally - Ohlédnutí za sezonou 2019

 • Nova Sport 2

  • 22:05 01:25

   World Darts Championship 2020

   01:25

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:40

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   09:00

   Racing Unleashed & FISA World Indoor Rowing Championships

   09:30

   World Cup of Pool 2019

   13:00

   Fotbal: Racing Strasbourg - AS Monaco

Celý Program