CENNÝ SKALP! Manchester porazil v přípravě Barcelonu. VIDEO

V repríze finále Ligy mistrů byl tentokrát šťastnější Manchester, jemuž výhru zařídil Michael Owen.

Fotbalisté Manchesteru United vyhráli v noci na neděli v přípravě nad Barcelonou 2:1, anglický tým tak na zámořském turné vyhrál všechny přípravné duely. Podrobnosti zveřejnila v neděli agentura SITA.

Podívejte se na video ze zápasu:

Do zápasu, který byl reprízou letošního finále Ligy mistrů, vstoupil lépe úřadující anglický šampion. Do vedení dostal tým z Old Trafford ve 22. minutě Nani. Po pauze španělský mistr, hrající bez největších hvězd, srovnal. Alcantara skóroval po akci záložníka Carmony. Nakonec se ale z výhry těšil tým Sira Alexe Fergusona, když gólmana Valdése překonal v 76. minutě střídající ostrostřelec "rudých ďáblů" Michael Owen.

FC Barcelona - Manchester United 1:2 (0:1)
Branky: 71. Thiago Alcantara - 22. Nani, 76. Owen. Diváci: 81 807.
Sestavy:
Barcelona: Valdés – Dos Santos, Fontas (73. Lozano), Busquets, Abidal (73. Balliu) – Thiago, Keita, Iniesta (78. Riverola) – Affelay (43. Cuenca), Villa (62. Carmona), Pedro (86. Espinoza).
Manchester United: De Gea – Rafael (17. Fábio), Evans, Vidič (77. Jones), Evra (46. Smalling) – Nani, Cleverley, Anderson (46. Giggs), Young (62. Obertan) – Rooney (46. Owen), Welbeck (77. Diouf).