VIDEO HROZIVÝ STŘET

Casillas se ošklivě srazil s Pepem. "Pamatuji si jen tmu," líčil

Velké drama se odehrálo během zápasu španělské ligy mezi Realem Madrid a Valencií. Brankář Iker Casillas se srazil se stoperem Pepem a několik minut leželi bezvládně na zemi.

Ke střetu došlo ve 42. minutě při standardní situaci. Pro míč, který vletěl do vápna Realu při standardce Valencie, si šli naneštěstí pro Bílý balet Casillas i Pepe.

Byla z toho hrozivá srážka, po níž zůstali oba ležet na zemi. Nejen, že tento střet vyřadil stopera Realu ze hry, ale soupeř navíc z této situace profitoval, když srovnal na 1:1.

To bylo ale zřejmě to poslední, co Pepeho v tu chvíli zajímalo. Stoper Realu totiž vůbec nevěděl o světě. Po vystřídání musel být dokonce převezen do nemocnice kvůli obavě z možného poranění mozku. A pořádně otřesený byl také Casillas, který ale v utkání po ošetření pokračoval.

"Nic si z té srážky nepamatuji. Vím jen to, že jsem vyběhl pro balon, ale nic jiného. Prostě tma," vracel se po zápase k této situace Casillas. "Uvidíme, jestli Pepemu něco je. Vzali ho do nemocnice, protože zranění hlavy může být vážné."

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Testy obavy z poranění mozku nepotvrdily, přesto zůstal Pepe v nemocnici na 24 hodin na pozorování. "Snad bude v pořádku. Je to náš důležitý hráč, ale zdraví je důležitější," upozornoil Pepeho hvězdný spoluhřá Cristiano Ronaldo.

• MotoGP - VC České republiky (kvalifikace Moto2)

15:10 16:00