VIDEO HROZIVÝ STŘET

Casillas se ošklivě srazil s Pepem. "Pamatuji si jen tmu," líčil

Téma:

Velké drama se odehrálo během zápasu španělské ligy mezi Realem Madrid a Valencií. Brankář Iker Casillas se srazil se stoperem Pepem a několik minut leželi bezvládně na zemi.

Ke střetu došlo ve 42. minutě při standardní situaci. Pro míč, který vletěl do vápna Realu při standardce Valencie, si šli naneštěstí pro Bílý balet Casillas i Pepe.
 

Byla z toho hrozivá srážka, po níž zůstali oba ležet na zemi. Nejen, že tento střet vyřadil stopera Realu ze hry, ale soupeř navíc z této situace profitoval, když srovnal na 1:1.
 

To bylo ale zřejmě to poslední, co Pepeho v tu chvíli zajímalo. Stoper Realu totiž vůbec nevěděl o světě. Po vystřídání musel být dokonce převezen do nemocnice kvůli obavě z možného poranění mozku. A pořádně otřesený byl také Casillas, který ale v utkání po ošetření pokračoval.
 

"Nic si z té srážky nepamatuji. Vím jen to, že jsem vyběhl pro balon, ale nic jiného. Prostě tma," vracel se po zápase k této situace Casillas. "Uvidíme, jestli Pepemu něco je. Vzali ho do nemocnice, protože zranění hlavy může být vážné."
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Testy obavy z poranění mozku nepotvrdily, přesto zůstal Pepe v nemocnici na 24 hodin na pozorování. "Snad bude v pořádku. Je to náš důležitý hráč, ale zdraví je důležitější," upozornoil Pepeho hvězdný spoluhřá Cristiano Ronaldo.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC České republiky (kvalifikace Moto2)

   15:10 16:00
   16:00

   NHL: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers

   17:50

   NHL News

   18:05

   NHL

   20:45

   Nova Cup - Dolní Morava

   20:55

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NBA: San Antonio Spurs - Utah Jazz

   15:05 17:10
   17:10

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   18:55

   RunTour - České Budějovice

   19:05

   NBA: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers

   21:35

   Rychlá kola (8)

   22:05

   Wolverhampton Wanderers - Olympiakos Pireus

Celý program