galerie potvrzený rozvod

Díky, že nejsi hysterka a jsi v klidu, vzkázal Buffon odkopnuté Šeredové

Gianluigi Buffon, Alena Šeredová a jejich synové
Zdroj: isifa.com
Gianluigi Buffon, Alena Šeredová a jejich synové
Téma:

Brankář a kapitán italské fotbalové reprezentace Gianluigi Buffon potvrdil, že s manželkou Alenou Šeredovou žijí v odloučení. A užasle kouká na to, jak se jeho žena chová, navzdory tomu, že probíhá rozvod.

Na obrázky z pohádkové svatby na Vyšehradě zapomeňte. Buffona nedávno zachytili fotografové ve společnosti televizní moderátorky Ilarie D'Amicové a v médiích se objevily spekulace, že jeho manželství je po necelých třech letech v troskách.Najevo vyšlo i to, že první rozvodové stání už proběhlo 14. května.


GALERIE: Gianluigi Buffon a Alena Šeredová

1
/
13
Zdroj: isifa.com
Gianluigi Buffon, Alena Šeredová a jejich synové - 7


Brankář slavného Juventusu o manželské odluce promluvil veřejně poprvé v dlouhém rozhovoru, který italská televize vysílala v pondělí večer. Své manželce poděkoval za to, že jejich manželskou krizi, která v poslední dnech plní stránky italského tisku, řeší klidně. A neopomenul připomenout dojemnou situaci, kdy oba malí synové sledovaného páru mohli sledovat, jak jejich táta slaví titul mistra Itálie.


"Byla to ona, kdo přivedl kluky na stadion," přiznal Buffon. "A já bych byl rád, kdyby se přijeli podívat i do Brazílie, to by mě opravdu potěšilo. Alena nikdy nezapomněla, že naší první povinností je to, aby naše děti vyrůstaly v klidu, bez ohledu na skutečnost, že se naše cesty rozdělily," dodal.


Gólman Juventusu to řekl stanici Sky TV před začátkem soustředění národního týmu, který odstartoval přípravy na mistrovství světa v Brazílii.
 

"Alena mi v tomto tak citlivém období velmi pomohla," řekl Buffon. Potvrdil, že česká modelka vystupuje jako žena s neuvěřitelnou důstojností, která před svým vlastním egem dává přednost rodině, především jejich dvěma malým synům.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

   21:05 23:25
   23:25

   Večerní sportovní noviny

   23:30

   Finále Západní konference NHL 2017

   01:30

   MotoGP - Racing together

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Classic match Ligue 1: Olympique Lyon - Paris Saint - Germain

 • Nova Sport 2

  • UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

   22:05 00:35
   00:35

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   02:25

   Basketbal: De’Aaron Fox - Koše z protiútoku

   09:00

   Premier League Darts 2018

   11:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:30

   Běhej lesy - Slavkovský les

Celý program