Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.2. 2011 08:17

"Božský" Zlatan: Pro Mourinha bych ZABÍJEL!

Témata:

Zlatan Ibrahimovič, útočník AC Milán, vychvaluje kouče Realu Mourinha a s nelibostí vzpomíná na lodivoda Barcelony Guardiolu.

Švédský fotbalový reprezentační útočník Zlatan Ibrahimovič v rozhovoru pro televizní stanici Eurosport uvedl, že v Barceloně byl jeho problémem trenér Josep Guardiola. Vyjádření útočníka AC Milán přinesl v sobotu server goal.com. "V Barceloně jsem pochopil, jak rychle se ve fotbale mohou věci změnit. Můj problém byl jediný muž - 'filozof'," uvedl Ibrahimovič v narážce na trenéra Josepa Guardiolu.

 

Po loňské sezoně tak zamířil skvělý, ale problémový fotbalista do AC Milán, přičemž ještě o rok dříve hájil barvy konkurenčního Interu. "Nikdy jsem v Barceloně neměl problémy s nikým, první půlrok byl skvělý. Pak se ale něco stalo, ani nevím co. Pořád čekám odpověď. Pokud vás někdo nemotivuje, nemáte chuť bojovat. Od toho jsou trenéři," vzkázal do Barcelony.

 

"Pro Josého Mourinha bych zabíjel. Ten mi dával správnou motivaci a uměl mě vybudit. Guardiola mě neuměl správně používat. Měl by umět adaptovat styl hry na své hráče, zvláště, když jednoho z nich koupil za 70 milionů euro (1,7 miliardy Kč)," upozornil na svou cenu Ibrahimovič.

tn.cz / Mediafax