BEZ PROBLÉMŮ

Barcelona i Real vezou body z venku. Oba velkokluby vyhrály shodně 3:0

Cristiano Ronaldo
Zdroj: isifa.com

Ve španělské lize favorité zase nadělovali. Barcelona i Real Madrid smetli své soupeře shodně 3:0. Navíc Barcelona to zvládla i bez hvězdného Lionela Messiho.

Trenér Barcelony Vilanova nechal po Lize mistrů některé hvězdy včetně Messiho doma. Piruet nebo Villa zase usedli jen na lavičku. Barcelona si to ale může dovolit. Na čele souteže má náskok 13 bodů. I bez největších hvězd vyhrála v Zaragoze bez větších problémů 3:0. Ve 20. minutě otevřel skóre zápasu po kombinaci se Sanchezem Thiago a gólovou sbírku si také rozšířil mladíček Tello, který se trefil dvakrát.

Druhý Real Madrid rozhodl v Bilbalu hned na začátku. Už v první minutě se postavil k přímáku Ronaldo a brankář Iraizoz mohl dělat co chtěl, ale až do horního růžku nedoskočil. Kanonýr bílého baletu zařídil také druhý gól, když se trefil hlavou po dlouhém centru Alonsa. Pro Ronalda to byla už 31. trefa v sezoně. Na konečných 3:0 pak upravil Higuaín.