soutěž pěkné dárky pro fanoušky

SOUTĚŽ: Hráli jste o balíčky originálních suvenýrů Formule 1

Hrajte o suvenýry F1
Zdroj: Nova.cz
Hrajte o suvenýry F1
Téma:

Fandíte Formuli 1? Pak jste mohli soutěžit o cenné předměty týmů této nejprestižnější motoristické disciplíny. Balíčky několika originálních suvenýrů od formuleshop.cz tu byly jen pro vás.

Vaším úkolem bylo zodpovědět soutěžní otázku, která byla tradičně vyhlášena během studia Formule 1 na TV Nova a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 15 hodin následujícího dne.


 

Soutěž o originální balíčky suvenýrů Formule 1 probíhala od začátku sezony až do 29. července 2013.
 
 

V rámci každé Soutěže se bude hrát o dva balíčky cen.
 

Vítězové byli vylosováni v pondělí po Velké ceně a jejich jména zveřejněna na webu www.novasport.tv.
 

Výherci soutěže při Velké ceně Velké Británie:
Otázka: Velká Británie hostila Velkou cenu formule 1 na několika okruzích. První závod se uskutečnil v Brooklands, jezdilo se v Brands Hatch, Doningtonu i Aintree. V současnosti ale patří F1 jiný tradiční okruh. Jaké nese jméno? Odpoveď: Silverstone
 

Jména vítězů:
Adéla Proščuková, Most
Jana Šunková, Šlapanice
 

Výherci soutěže při Velké ceně Číny:
Otázka: Ve kterém roce se jela poprvé Velká cena Číny a kdo byl jejím vítězem? Odpověď: 2004, Rubens Barricchelo


Jména vítězů:

Milan Svoboda, Bohušovice nad Ohří
Věra Papírníková, 190 00 Praha 9


Výherci soutěže při Velké ceně Bahrajnu:
Otázka: Jen jeden pilot dokázal Velkou cenu Bahrajnu třikrát. Kdo to byl? Odpověď: Fernando Alonso


Jména vítězů:
Lešek Zdařil, Bohumín
Tomáš Pluskal, Bruntál


Výherci soutěže při Velké ceně Španělska:
Otázka:
Loni měla Velké cena na okruhu Catalunya nečekaného vítěze z Jižní Ameriky. Kdo jím byl a z jaké je země? Odpověď: Pastor Maldonado, Venezuela


Jména vítězů:
Jiří Svoboda, Sokolov
Jan Kobliha, Bystřice pod Hostýnem


Výherci soutěže při Velké ceně Monaka:
Otázka: Nejslavnějším vítězem závodu je brazilský fenomén, který vyhrál tradiční závod hned pětkrát v řadě a celkově šestkrát. Bohužel rok po svém posledním triumfu zahynul. Znáte jeho jméno? Odpověď: Ayrton Senna.


Jména vítězů:
Tomáš Müller, Holešov
Robin Lukáš, Chuchelná
 

Výherci soutěže při Velké ceně Kanady:
Otázka: Kanada měla v historii F1 hned 13 pilotů, jen jeden z nich ale vyhrál domácí Velkou cenu. Okruh v Montrealu dodnes nese jeho jméno. Kdo jím byl? Odpověď: Gilles Villeneuve.


Jména vítězů:
Barbora Hrachovinová, Senička
Petr Novotný, Borovany
 

Výherci soutěže při Velké ceně Německa:
Otázka: Velká cena Německa se jede na slavném okruhu Nürburgring, kde jedno kolo měří 5148 metrů. Nejrychlejší kolo tohoto okruhu bylo zajeto v roce 2004. Kdo je držitelem nejrychlejšího kola na Nürburgringu? Odpověď: Michael Schumacher.
 

Jména vítězů:
Kateřina Pilská, Klášterec nad Ohří
Jan Vik, Trutnov

 

Výherci soutěže při Velké ceně Maďarska:
Otázka: Velká cena Maďarska je jedním z nejmladších evropských závodů seriálu F1. Tradičně se jezdí se na známém okruhu Hungaroring nedaleko Mogyoródu. V jakém roce se tam jel závod F1 poprvé? Odpověď: 1986


Jména vítězů:
Petr Svejkovský, Zbiroh
Hana Pášová, Ústí nad Labem
 


Partnerem soutěže je David Company, spol. s r.o. www.formuleshop.cz

----------------------------------------------------------------------------


HERNÍ ŘÁD

soutěže o balíčky suvenýrů Formule 1
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o šestnáct (16) balíčků suvenýrů k F1 (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost David Company, spol. s r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Soutěž bude probíhat od 14.4.2013 do 28.7.2013 a bude rozdělená do osmi (8) soutěžních kol. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena vždy v rámci studia
Formule 1 vysílaného na TV NOVA v termínech uvedených v odst. 4 a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 15 hod. následujícího dne. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Formule 1“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách www.novasport.tv.
4. Soutěž bude probíhat ve studiích v následujících kolech Velké ceny F1:
14.4. – Čína
21.4. – Bahrajn
12.5. – Španělsko
26.5. – Monako
9.6. – Kanada
30.6. – Velká Británie
7.7. – Německo
28.7. - Maďarsko
5. Každý soutěžící může v každém soutěžním kole zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení či obcházení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. V každém soutěžním kole budou ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, vylosováni dva (2) výherci, z nichž každý získá balíček originálních suvenýrů Formule 1.
7. Ceny budou výhercům zaslány adresu bydliště, kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách www.novasport.tv. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
9. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto ceny uvedené v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu.
10. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Andrea Bezdíčková, koordinátor PR. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
11. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
12. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
13. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách www.novasport.tv. 

ram

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   15:00 16:45
   16:45

   Nova Cup - Most

   17:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

   18:05

   NHL Classic games: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings Nepřekonatelný Dominik Hašek v 6. finálovém utkání Stanley Cupu (29.5.2002)

   20:00

   Monster Energy Supercross Geneva

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   15:00 19:15
   19:15

   CZECH Classic Open 2020

   19:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   20:00

   UFC Reloaded (42)

   21:05

   NBA Classic Games: Baltimore Bullets - Milwaukee Bucks

   21:50

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

Celý program