PŘÍMÉ PŘENOSY: AC Milán remizoval s Marseille, Real porazil Curych

Hned dva zápasy Ligy mistrů jste mohli zdarma sledovat na tn.cz.

Fotbalisté AC Milán si v domácím utkání skupiny C Ligy mistrů postup do osmifinále nezajistili. Leonardovi svěřenci tak nedali definitivně zapomenout na mizerné výsledky v přípravě a hlavně nepovedený vstup do nové sezony. K postupu potřebovali porazit nevyzpytatelný Olympique Marseille, který nakonec na San Siru získal bod za remízu 1:1.

Podrobnosti o středečních duelech Ligy mistrů čtěte ZDE.

Francouzský celek brzy prohrával, když se v 10. minutě prosadil v poslední době střelecky disponovaný Borriello, který si pohrál s bránícím Heinzem. Už za šest minut ale bylo vyrovnáno. Na pravé straně trestuhodně propadl Oddo a na konci rychlého brejku Marseille byl Lucho.

Real má postup na dosah

V  souběžně hraném duelu si Real Madrid poradil s Curychem 1:0. O jedinou branku se postraral po přihrávce velké letní posily Kaká ve 21. minutě Higuaín. Ochozy stadionu Santiaga Bernabeaua ale jásaly ještě hlučnějí v 70. minutě, kdy po zranění kotníku přivítaly na hřišti největší hvězdu Cristiana Ronalda.

Portugalec vystřídal živoucí legendu klubu Raúla. Real sice ani se svou nejdražší posilou v historii fotbalu už dalšího gólu nedosáhl, po vítězství 1:0 mu ale k postupu stačí v posledním zápase neprohrát na půdě Marseille o čtyři branky.