Publikováno 1. 1. 2012

Oklahoma vyhrála i popáté a je stoprocentní

Basketbalisté Oklahoma City Thunder vyhráli v noci na neděli i svůj pátý zápas ve zkrácené sezoně NBA, doma porazili Phoenix poměrem 107:97.

Los Angeles Lakers otočili v posledních minutách duel s Denverem a výsledkem 92:89 získali třetí vítězství sezony.

Oklahoma je s pěti vítězstvími nejlepším týmem soutěže. Své soupeře přitom ničí kolektivním výkonem. V duelu se Suns nenastřílela žádná z opor Thunder více než dvacet bodů, ale šest hráčů naopak zaznamenalo dvouciferné skóre. Vedle Oklahomy zůstávají stoprocentní už jen Miami a Portland. Atlanta totiž prohrála v Houstonu 84:95 a Indiana ztratila duel v Detroitu poměrem 88:96.

Lakers vydřeli vítězství nad Denverem v poslední chvíli, ještě čtyři minuty před koncem prohrávali o pět bodů, pak ale začali výborně bránit a nedovolili už soupeři skórovat. Andrew Bynum a Kobe Braynt v posledních minutách společnými silami otočili skóre.