Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

NBA: Klub Atlanta Hawks už není na prodej

Jedním z důvodů, proč podnikatel Meruelo odstoupil od koupi, je fakt, že NBA se kvůli výluce zatím letos vůbec nezačala hrát.

Plány na prodej basketbalového celku Atlanta Hawks kalifornskému obchodníkovi Alexi Meruelovi vzaly v noci na sobotu za své poté, co obě strany od transakce ustoupily. Zprávu přinesla agentura Reuters.

 

Hawks vydali stručné prohlášení, v němž uvedli, že dohoda prodat tým kubánsko-americkému obchodníkovi, který vydělal své jmění díky řetězci pizzerií v jižní Kalifornii, byla na přání obou zúčastněných stran zrušena. "Atlanta Hawks tak už není na prodej," uvedl majitel klubu Bruce Levenson. "Jsem rád, že zůstávám vlastníkem Hawks. Do budoucna chceme navázat na čtyři účasti v play-off NBA v řadě," dodal.

 

Meruelo se dohodl na koupi většinového podílu v klubu na začátku tohoto roku. Pokud by transakci dotáhl do konce, stal by se vůbec prvním majitelem celku NBA hispánského původu. Po noci na sobotu je ale všechno jinak a Meruelo přiznal, že v jeho rozhodnutí odstoupit od smlouvy sehrál roli také fakt, že se NBA letos kvůli výluce zatím nezačala hrát.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program