NBA: Klub Atlanta Hawks už není na prodej

Jedním z důvodů, proč podnikatel Meruelo odstoupil od koupi, je fakt, že NBA se kvůli výluce zatím letos vůbec nezačala hrát.

Plány na prodej basketbalového celku Atlanta Hawks kalifornskému obchodníkovi Alexi Meruelovi vzaly v noci na sobotu za své poté, co obě strany od transakce ustoupily. Zprávu přinesla agentura Reuters.

 

Hawks vydali stručné prohlášení, v němž uvedli, že dohoda prodat tým kubánsko-americkému obchodníkovi, který vydělal své jmění díky řetězci pizzerií v jižní Kalifornii, byla na přání obou zúčastněných stran zrušena. "Atlanta Hawks tak už není na prodej," uvedl majitel klubu Bruce Levenson. "Jsem rád, že zůstávám vlastníkem Hawks. Do budoucna chceme navázat na čtyři účasti v play-off NBA v řadě," dodal.

 

Meruelo se dohodl na koupi většinového podílu v klubu na začátku tohoto roku. Pokud by transakci dotáhl do konce, stal by se vůbec prvním majitelem celku NBA hispánského původu. Po noci na sobotu je ale všechno jinak a Meruelo přiznal, že v jeho rozhodnutí odstoupit od smlouvy sehrál roli také fakt, že se NBA letos kvůli výluce zatím nezačala hrát.

tn.cz / Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program