video pořádná mela

Sporná penalta, pak pět karet a dvě vyloučení! Dočkal dohrál brzy

Karetní seance při zápase Atlanta - Philadelphia

Fotbalisté Philadelphie a Bořek Dočkal cítí ohromnou křivdu. V nočním utkání v Atlantě prohráli 1:3, vývoj zápasu ale ovlivnilo velmi necitlivý verdikt sudího, který nařídil spornou penaltu a navíc vyloučil dva hráče týmu Union.

Bořek Dočkal pak doplatil na situaci tím, že jej trenér stáhl ze hřiště už ve 23. minutě.

Klíčový okamžik se odehrál v 19. minutě, kdy Martinez na hranici ofsajdu převzal nahrávku a řítil se branku Philadelphie. Stoper Trusty mu ale těsně před střelou dokázal odebrat míč, nicméně sudí odpískal penaltu.

Rozhořčení hráči hostů protestovali a během chvíle viděli tři žluté a dvě červené karty. Vyloučeni byli Medunjanin a kapitán Bedoya, chvilku poté pak trenér vystřídal Dočkala.

Atlanta nakonec vyhrála 3:1 díky hattricku Martineze a vede tabulku Východní konference. Philadelphii čeká další zápas příští sobotu doma s Torontem a bude se muset obejít bez dvou klíčových hráčů.

• 14:10 15:10