Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2016 20:04
neštěstí nevěděl o tom

Spoluhráč v šoku z Horváthovy smrti: Nedávno jsme spolu mluvili!

Zdroj: TV Nova

Smrt Martina Horvátha zasáhla nejen jeho nejbližší včetně bratra Vlasty, vítěze druhé řady pěvecké soutěže České hledá SuperStar, ale také řadu fotbalistů, s nimiž se během hráčské kariéry potkal. Tragická událost zacloumala i se známým brankářem Radkem Sňozíkem.

Dlouholetý ligový gólman se s Martinem potkal během angažmá v Příbrami. "Ani o tom nevím," hlesl Sňozík poté, co se o tragické události dozvěděl.Čtyřicetiletý brankář, který chytal ještě před třemi lety první ligu za Bohemians, je známý svými vtípky, teď mu ovšem z pochopitelných důvodů do řeči moc nebylo. "Na Bohemce jsme se minuli, ale v Příbrami jsme spolu hráli," pokračoval s tím, že s Martinem ještě nedávno mluvil.

Radek Sňozík se s Martinem potkal v Příbrami v sezoně 2004/205
Zdroj: profimedia.cz Radek Sňozík se s Martinem potkal v Příbrami v sezoně 2004/205


"Asi před měsícem jsme spolu byli v kontaktu kvůli dětem, trénoval totiž v Benešově," dodal Sňozík, kterého zpráva o smrti třiatřicetiletého sympaťáka evidentně zasáhla. A není se čemu divit.Martin Horváth přišel o život ve středu v noci při autonehodě na nebezpečném úseku na Benešovsku. Po tréninku odvezl svého synovce k rodičům a zamířil domů, tam už se ale nedostal. Při návratu se srazil s nákladním vozem a utrpěl zranění, kterým podlehl.
 

pha TN.cz