Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

speciální zápas dobrá věc

Společně pro Vláďu! Dvě české repre budou hrát pro kamaráda

Fotbalisté a futsalisté pro nemocného Vláďu
Zdroj: Profimedia / facebook

Reprezentační fotbalisté České republiky se rozhodli spojit síly se svými futsalovými kolegy. A to pro dobrou věc. Cílem je přispět na léčbu vážně nemocného Vladimíra Mikuláše, fyzioterapeuta obou reprezentací, který onemocněl amyotrofickou laterální sklerózou (ALS).

Vážné onemocnění ALS si vybralo další cíl v řadách sportovců. Po Mariánu Čišovském, který se s touto chorobou už nějakou dobu statečně potýká, onemocněl ALS Vladimír Mikuláš. Ten je známý především ve fotbalových a futsalových kruzích, působí totiž jako fyzioterapeut u reprezentačních výběrů obou těchto sportů.
 

A právě fotbalistům a futsalistům není osud kamaráda lhostejný. Rozhodli se proto v rámci projektu Futsal za život spojit síly a uspořádat charitativní utkání. Výtěžek z akce pak půjde právě na účet Vladimíra Mikuláše. A nebude to jen ze vstupného, které bude ve výši 100 Kč. Během akce bude možné zakoupit placky a trička, uskuteční se dražba dresů fotbalových i futsalových reprezentantů, k dispozici budou i VIP vstupenky, jejichž držitelé budou moci například před zápasem navštívit kabiny zúčastněných týmů.

Potkat v nich může řadu známých jmen. V barvách fotbalové repre se představí takoví hráči jako nejlepší hráč uplynulého ročníku české nejvyšší soutěže Milan Škoda či řada hráčů ze zahraničních fotbalových lig, například Marek Suchý, Tomáš Sivok, Theo Gebre Selassie, Filip Novák a řada dalších. Zápas se odehraje v pondělí 12. června od 18:30 v chomutovské sportovní hale
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:15 01:15

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   01:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

 • Nova Sport 2

  • 23:40 00:10

   Major League Soccer Highlights (12)

   00:10

   Premier League Darts 2019

   02:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   08:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   10:45

   Major League Soccer Highlights (12)

   11:15

   UFC Now (16)

Celý Program