Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 7. 2018
fotbal s polským klubem

Sparťanští fanoušci nechápou. Přípravný zápas za tyhle peníze?!

Fanoušci Sparty
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté pražské Sparty se pilně připravují na nadcházející sezonu, kde by si konečně měli napravit reputaci po zpackaných výsledcích z té předchozí. V sobotu otestují formu v přípravném zápase, ale ceny lístků fanoušky naprosto šokují!

Letenský velkoklub odehraje v sobotu přípravné utkání s polským Zagłębie Lubin S.A. a nejednoho fanouška zarazilo, že nejlevnější lístek stojí 190 korun!

 

 

Na internetu se pak strhla diskuze, zda-li je to adekvátní cena, nebo ne. Do té přispěl i fotbalový Jablonec, který prostřednictvím svého oficiálního účtu napsal, že "na jeho přípravný zápas v Rakousku se Salzburgem byl jednotný vstup 15 eur. A běžně bývá i 20 nebo 25 eur. To jen tak pro porovnání," .

 

Anketa

Je nejlevnější lístek za 190 korun za přípravný zápas hodně?

Hlasovalo 878 lidí.

 

Jenže srovnávat české hrušky s rakouskými jablky kvůli rozdílné výši průměrných platů zkrátka nejde. Navíc Sparta v uplynulé sezoně fanoušky zrovna nepotěšila. Ti vedení klubu vyčítali především neúspěšné angažování italského trenéra Andrey Stramaccioniho a přemrštěné částky za zahraniční posily, které se stejně příliš neprosadily.

mm TN.cz