Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 11. 2018
Velká radost Skvělá zpráva

Sparťanský manekýn Lukáš Vácha je otcem: První FOTO dcerky!

Lukáš Vácha
Zdroj: Profimedia

Lamač dívčích srdcí a proslulý sparťanský manekýn Lukáš Vácha (29) je otcem. Dnes mu jeho partnerka Katka (25) porodila dceru Kristýnku. Pár se už pochlubil fotografií, na které roztomilý přírůstek vykukuje z maminčiny náruče.

Už v srpnu vybíral záložník pražské Sparty kočárek, měl na to nejvyšší čas. Teď do něj bude moci uložit svou dcerku Kristýnku, díky které se stal poprvé v životě otcem. "17. 11. 2018, 10:00," napsal Vácha k fotce dcerky, kterou přidal na svůj instagram.

 

19

GALERIE: Lukáš Vácha je poprvé otcem

Zdroj: facebook

Lukáš Vácha a první foto dcerky Kristýnky

Hodnocení:

 

Narozeniny Kristýnky Váchové se budou vzhledem k tradičnímu svátku 17. listopadu dobře pamatovat. "Gratulujeme Lukáši Váchovi, který se stal otcem dcerky Kristýnky! Ať jste zdraví, šťastní a ať vám Kristýnka dělá jenom radost," popřál letenský klub svému svěřenci prostřednictvím facebooku.

 

 

Lukáš Vácha je odchovancem pražské Slavie, ale tu největší slávu zažíval a zažívá v dresu konkurenční Sparty, ve které je od roku 2013. Hrál také za Liberec, Baník a Jablonec. Je dvojnásobným českým šampionem a českým reprezentantem.

lju TN.cz