synot liga téměř rozhodnuto

TOTÁLNÍ DEBAKL! Sparta podlehla Plzni 0:3, Viktorii chybí bod

Fotbalisté Plzně

Je to téměř hotové! Fotbalisté Viktorie Plzeň si dnes připsali důležité vítězství k cestě za ligovým titulem, když na Letné porazili pražskou Spartu vysoko 3:0.

Plzeň vstoupila do zápasu lépe a už v 11. minutě vsítil na Letné branku hostující Vaněk, který se trefil z penalty.

Sparťané vrhli veškeré síly do útoku a a dočkali se satisfakce v podobě pokutového kopu. Bohužel domácí Dočkal penaltu neproměnil a Plzeň hrozila z brejků.

Právě z brejku padl druhý i třetí gól do sparťanské sítě, o které se postaral v 84. a v 90. minutě plzeňský Krmenčík.

Domácí prohra 0:3 je pro Spartu tvrdou lekcí, zvlášť když Plzeň nyní dělí od titulu jediný bod.