tipsport extraliga

Jágr zářil, ale Kladno vybojovalo jen bod. Sparta po změně trenéra dostala bůra

Jaromír Jágr

Hokejové Spartě první zápas po změně trenéra vůbec nevyšel. Těžký duel na ledě Třince Pražané nezvladli, a dostali dokonce nepopulárního bůra. Jaromíru Jágrovi se před domácími fandy dařilo, jenže Kladno z toho vytěžilo pouze bod za prohru v prodloužení.

Výhru Ocelářů řídili především Petr Vrána a Matěj Stránský, kteří oba dvakrát skórovali a zapsali i jednu asistenci. Sparta svého soupeře sice přestřílela 37:33, jenže za domácí v brance zářil Jakub Štěpánek.

Jediným, kdo ho překonal byl Robert Říčka. Sparta tak z posledních čtyř zápasů nezískala ani bod a odnesla si z nich skóre 7:21.

Jaromír Jágr byl v domácím zápase proti Karlovým Varům hodně vidět. Dal gól a na další dva přihrál. K tomu byl ještě dvakrát vyloučen.

Rytířům to však stačilo pouze na bod. Po šedesáti minutách bylo skóre nerozhodné 4:4 a o vítězství svého týmu v druhé minutě prodloužení rozhodl Tomáš Rachůnek, pro kterého to byl druhý úspěšný zásah večera.