Aron Chmielewski slaví gól
Aron Chmielewski (vleco) slaví gól.
Aktualizováno 20:24
27.11. 2020 19:39

Oceláři Třinec i ve dvanáctém zápase sezony dokázali bodovat. Z přestřelky s Libercem si odnáší všechny tři body, přestože prohrávali o dva góly. Třinečtí díky tomu poskočili na první místo extraligy.

Bílí Tygři do zápasu vstoupili lépe. Ve čtvrté minutě se trefil Rosandič a v osmé minutě využil přesilovku Filippi. Domácím Ocelářům se ale ještě do přestávky povedlo srovnat. Chmielewski dal kontaktní gól a Adámek srovnal 14 sekund před sirénou.

Zkraje prostřední části poslal domácí do vedení Vrána a hosté odpověděli brankou Lence. Zpátky do vedení se dostal Třinec zásluhou Stránského.

V třetí dvacetiminutovce navýšil vedení Jaroměřský. Knot sice snížil na rozdíl jedné branky, ale ze hry bez brankáře Liberec srovnání nevytěžil a pouze inkasoval do odkryté klece.

Sparta v souboji třetího se čtvrtým vyzvala Hradec Králové a byli to domácí Východočeši, kdo slavil gól jako první. Orsavův gól byl však jediný, kterého Mountfield docílil. Sparta proto brala všechny tři body díky gólům Tomáška a Sukeľa.

Pardubice se v domácím prostředí musely proti Litvínovu obejít bez nové posily Dana Vladaře, jehož přestup ještě nebyl papírově dokončen. Mezi tři tyče se tak postavil Pavel Kantor a svou roli splnil na jedničku. Z 23 střel pustil za svá záda jedinou, čímž pomohl Východočechům k výhře 2:1.