Zmatky na stadionu

Z Letné se stala toaLetná. Pořadatelé selhali a fanoušci trestali

Sparta neselhala jenom na hřišti ale i v útrobách stadionu
Zdroj: Twitter/ spartaforever

Sobotní zápas pražské Sparty přinesl nejenom negativní výsledek, který způsobil dost velkou nevoli mezi fanoušky. Jejich rozzlobení navíc vygradovalo v útrobách letenského stadionu, kde došlo ke zmatkům v pořadatelství a obrovskými frontami na záchod.

Dojmy letenských fanoušků jsou z prvního jarního zápasu dost tragické. Sparťanští příznivci viděli na trávníku jeden z nejhorších výkonu svého týmu v dosavadní sezoně a také zaslouženou prohru s Libercem 0:2.

Nespokojenost s výsledkem ještě přiživily obrovské fronty na toaletách. Pořadatelé totiž do jarní části Fortuna ligy zrušili na sparťanském stadionu klasické toi-toiky. Místo toho zapracovali na zvětšení dosavadních záchodů u vchodu 1 v útrobách stadionu.

Podle čerstvých zážitků sparťanských fans to způsobilo obrovské fronty během poločasové přestávky, která se natáhla až na 20 minut. Někteří příznivci to tak logicky nevydrželi a odešli radši vykonat potřebu k blízkému plotu.

V samotném závěru pořadatelům ještě unikl na hrací plochu jeden z rozlícených fanoušků, který si šel něco vyříkat s trenérem Jílkem v přímé blízkosti. No prostě den blbec pro celou organizaci Sparty Praha.