Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 7. 2018
fotbal zprávy z letné

Sparta hlásí: Tetteh má smlouvu, Šural bude kapitán, Kanga je zpět

Frýdek, Plavšič a Tetteh
Zdroj: Profimedia
Frýdek, Plavšič a Tetteh

Fotbalové Sparta má za sebou jednu z nejhorších příprav před sezonou. Čeká jí jak start ligy, tak i brzy boj o Evropskou ligu. Po několika nepovedených zápasech ale přesto zůstává trenér Pavel Hapal optimistou. A oznámil, že kapitánem týmu bude Josef Šural.

První zápas odehraje Sparta doma s Opavou, trenér Sparty ale nemluvil jen o startu sezony. „Teď nás čeká velká porce zápasů, na to potřebujeme široký a vyrovnaný kádr. Věřím ale, že sestava se ustálí, bude úspěšná a změn nebude příliš potřeba,“ vyprávěl Pavel Hapal.


Fandové si mají zvykat na nové jistoty: „Kapitánem týmu je Josef Šural, pokud bude na hřišti, bude mít pásku on. Pokud na hřišti nebude, bude mít kapitánskou pásku Nico Stanciu.“


Hapal rovněž rozehnal obavy o situaci okolo Guelora Kangy. Ten stihl během tří dnů otočku domů do Gabonu a zpět a už se hlásil na Letné. „Měl drobné zdravotní potíže. Teď už je ale v plném tréninku se zbytkem týmu a v sobotu by měl být připravený,“ říká Hapal.


Sparta nakonec definitivně potvrdila uzavření smlouvy s Benjaminem Tettehem. Vytáhlý forvard se stal hráčem letenského klubu na následující čtyři sezony.

 

ram TN.cz