odvážná slova

Sparta musí vzít syna zpět, jinak nebude vyhrávat, říká Martin Hašek

Martin Hašek a Martin Hašek starší
Zdroj: Profimedia
Martin Hašek a Martin Hašek starší
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
26.2. 2020 8:52
Téma:

Martin Hašek mladší byl po rebelii, kdy nechtěl s týmem Sparty odletět na soustředění před jarní částí ligy, přeřazen do B-týmu. Poprvé do incidentu se k události vyjádřil také otec fotbalisty. Bývalý hráč Letenských Martin Hašek starší v rozhovoru pro iSport dává vinu Spartě.

Martin Hašek starší vedl Spartu jako trenér v sezoně 2011-2012 a také s ní zažil účinkování v Lize mistrů. Jeho syn byl v podzimní části sezony jedním z nejlepších hráčů Letenských, v průběhu zimní přestávky se ale Sparta a Hašek rozkmotřili.


„Je velká chyba Sparty, že to nechala dojít až sem. Sparta se dostala svou neschopností komunikovat s hráčem do stavu, kdy jej podle jejího názoru musela přeřadit do „béčka“ a následně prohrávat jeden zápas za druhým,“ soudí otec fotbalového rebela Martin Hašek starší v rozhovoru s Deníkem Sport.Hašek přikládá pod kotel ještě další větou. Myslí si, že bez jeho syna bude pokračovat na Letné bída. „Vtipné ale je, že pokud chce Sparta udělat na jaře nějaké body, nezbývá jí nic jiného, než Martina do áčka zase vrátit,“ říká Hašek starší.Letenští stihli na jeho slova zareagovat a odmítají, že by se chystal Haškův návrat do A-týmu. „Nikdo není víc než samotný klub. A není možné si odchod vynutit porušováním platné smlouvy,“ stojí v prohlášení Sparty. „Očekáváme, že Martin Hašek mladší bude plnit úkoly uložené klubem, jak vyplývá z jeho platného kontraktu,“ dodal tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

Hašek stále ještě může stihnout přestup v jarní části sezony. Ze zajímavých destinací ale zůstávají otevřená přestupní okna jen na Ukrajině a v Polsku.
 

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Element (431)

   21:50 22:05
   22:05

   NHL: Arizona Coyotes - San Jose Sharks

   00:50

   Petr Mrázek - český gólman v NHL

   01:05

   NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

   03:45

   Nejlepší momenty roku 2020 na Nova Sport

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

   20:55 22:55
   22:55

   NBA - akce měsíce

   23:05

   NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets

   01:30

   Rychlá kola (1)

   02:00

   Czech rally 2020 (7)

   02:30

   Florbal: TPS - Oilers

Celý program