Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

soud smutná story

Soud o děti vyhrál Plekanec! Vzkaz, který poslal, trhá srdce

Plekanec a Vondráčková - 3
Zdroj: Mediafax

Tomáš Plekanec už zase může být se svými syny doma v Česku. Na svém instagramovém účtu prozradil, že se mu podařilo vyhrát soud, který probíhal na kanadské půdě.

„Děkuji právníkům, především pak Lence Radoňové za skvělou práci. Bez ní bych tento příspěvek nemohl napsat. Ještě na podzim to totiž vypadalo, že pokud chci vidět vlastní syny, budu se muset stěhovat do zámoří. Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila,“ napsal na svůj instagram.


Od rozchodu s Lucií Vondráčkovou se řešilo opatrovnictví dětí. Populární zpěvačka a herečka měla dokonce zabavit pasy svých dětí a neumožnit Tomášovi Plekancovi se svými syny cestovat do rodné země.


Nyní si bývalý kapitán české reprezentace může oddechnout a plánovat se svými syny aktivity v jeho rodné vlasti. To vše probíhalo uprostřed hokejové sezony. Těžká série v playoff s Duklou, ale nejcennější vítězství už letos mám. U soudu v Kanadě se podařilo vyhrát a moji synové se vrátí do Česka.


„Těžká série v play-off s Duklou, ale nejcennější vítězství už letos mám. U soudu v Kanadě se podařilo vyhrát a moji synové se vrátí do Česka,“ píše Plekanec.


Také osvětlil, proč někdy chyběl na utkáních Komety Brno nebo kladenských Rytířů. „Děkuji fanouškům, trenérům i spoluhráčům za podporu a pochopení. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady.“


Kladnu chybí po středečním vítězství 5:3 nad Duklou Jihlava jedno vítězství k postupu do baráže. Plekanec mezitím přestal tajit i vztah s Lucií Šafářovou, se kterou pořídil i byt v pražských Dejvicích.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program