Chance liga

Souboj bývalých partnerů Vondráčkové! Plekanec si neškrtl

Mihailescu Dominik
Dominik Mihailescu
10.12. 2020 15:17
Téma:

Hokejová Chance liga zažila souboj Davida a Goliáše. Na led Kladna přijeli hokejisté ze Šumperka. Na první pohled obyčejný souboj. Na ten druhý to byl zápas dvou mužů, kteří měli v minulosti společnou partnerku.

Tomáš Plekanec a Marek Peksa jsou dva bývalí partneři Lucie Vondráčkové. Zatímco prvně jmenovaný byl ženatý se známou českou zpěvačkou několik let, brankář ze severní Moravy s ní tolik času nestrávil. 

 

Oba dva hokejisté se od rozchodu s Vondráčkovou spolu utkali poprvé. Kladno v něm potvrdilo roli favorita a zvítězilo 4:2. Plekanec si připsal jednu asistenci. Nicméně šumperský gólman se dokázal předvést, když skvělou prací hokejkou vychytal samostatný únik bývalého hráče NHL.

 

Hvězda českého hokeje Jaromír Jágr se v loňské sezóně bavil na účet tohoto brankáře. „My jsme chtěli jednoho gólmana, ale teď si ho vzala Lucka,“ odpověděl Jágr na dotaz, jestli Kladno čeká nějaké posily. Teď však legenda musela ze střídačky koukat, jak Peksa v brance čaruje. Připsal si totiž 43 zákroků.

 

Plekanec je v současné době šťastný se svou nynější partnerkou Lucií Šafářovou. Pár nedávno navíc oznámil skvělou novinu, že se zasnoubil.

 

 

Marek Peksa je v současné době nezadaný. Má však spousty nabídek od modelingových agentur. Navíc si ho nedávno vytipoval známý módní návrhář Osmani Lafita, aby s ním nafotil kolekci brýlí. 

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program