trapas v koreji

Sorry, Ronaldo hrát nechce, omlouval hvězdu Nedvěd. Bude soud!

Cristiano Ronaldo na střídačce v Soulu
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo na střídačce v Soulu

Viceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd si na korejském turné musel připadat nesmírně hloupě. Omlouval největší hvězdu svého týmu. Ale aspoň vše řekl narovinu. Žádné skrývačky.

V pátek se Juventus představil v Soulu v přípravném a zároveň propagačním utkání s výběrem korejské K-League. Pro fotbalové fanoušky v Koreji to byla událost léta a pořadatelská agentura slibovala, že v akci bude i sám božský Cristiano Ronaldo. Jenže ouha. I když měl Portugalec odehrát aspoň poločas, nakonec zůstal jen na lavičce.


„Spousta fanoušků si pořídilo vstupenky právě kvůli tomu, aby viděli Ronalda. Zatím máme dvě stížnosti, ale můžeme očekávat, že jich nakonec bude i 60 tisíc,“ sdělil právník Kim Min-ki. Důvodem sporu je prý fakt, že společnost Fasta si nechala do smlouvy zakomponovat to, že hlavní hvězda Juventusu odehraje 45 minut.


Vstupenky na zápas stály až 70 tisíc wonů, v přepočtu cca 1300 korun a právníci řeší nejen vrácení vstupného, ale i podvod a psychickou újmu fotbalových fanoušků.


Mužem, který se pokoušel žehlit Ronaldův manýr, byl Pavel Nedvěd. „Také bych byl rád, aby Ronaldo hrál. Ale on nechce. Promiňte, nic s tím nenadělám,“ měl bývalý český fotbalista a dnes jeden z šéfů Juventusu sdělit jako omluvu šéfce společnosti Fasta Robin Changové.


Cristiano Ronaldo zatím v přípravě na novou sezonu odehrál ve třech zápasech Juventusu 145 minut. Hrál ale celé utkání protio Interu Milán, jen dva dny před zápasem s výběrem K-league.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program