Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

kruté prostě to bolí

Šokující FOTO: Takhle vypadá UFC zápasník po drsném zápase

Gilbert Melendez
Zdroj: Twitter
Gilbert Melendez

MMA je komplexní sport, ne nadarmo se mu říká zápasnický desetiboj. Podle toho ovšem vypadají i těla samotných zápasníků, jelikož údery zde nemíří pouze na oblast hlavy či žeber, jako je tomu například v boxu.

Sám o tom může velmi dobře vyprávět Gilbert Melendez, který v neděli předvedl doslova heroický výkon a došel i přes zjevné zranění až k bodovým rozhodčím!


I přestože nevyhrál, sklidil vlnu ovací a slova obdivů od kolegů z branže. Veterán Gilbert Melendez prožil na nedělním galavečerů jeden z těžších momentů své kariéry. Po sérii tří proher se vracel do oktagonu s velkým očekáváním, ale současně na něj čekal hladový Jeremy Stephens.


Již v prvním kole se Stephensovi podařilo Gilberta několikrát velmi dobře kopnout do oblasti holeně a to moc lidí od známého ranaře nečekalo. Nejspíš ani sám Gilbert, natož jeho pak nohy. Každou minutu vypadaly čím dál hůře, ale bývalý šampion ze Strikeforce se odmítal vzdát a i přivolaného lékaře hned odmítl.


Nakonec zápas dokončil a již toto pro něj muselo být malé osobní vítězství. Respekt mu poté projevil, jak jeho soupeř, tak mnozí další zápasníci UFC, kteří přes Twitter obdivovali jeho srdce bojovníka.


„Zdravím všechny. Všichni se ptají na Gilbertovu nohu. Zde je obrázek z dneška (11.09.2017). Daří se mu dobře. Díky vám všem za podporu.“ Vzkázala Gilbertovým fanouškům jeho žena přes Twitter. I my přejeme rychlou rekonvalescenci a brzký návrat do oktagonu, protože zápasníků s takto velkým srdcem opravdu mnoho není.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   11:30

   World of Freesport Special: Best of Climbing

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:45

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   10:45

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   11:15

   Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

   11:45

   Off-road Maraton (4)

   12:10

   Rychlá kola (7)

Celý Program