Cyklista Problémy s manželkou

Tajemný dopis: Může za rozchod Saganova žena? Toto jste netušili!

Peter Sagan s manželkou Katarínou
Zdroj: Profimedia
Peter Sagan s manželkou Katarínou
Téma:

Řeší se to na Slovensku, v Česku, všude na světě. Rozpad manželství Petera Sagana, o kterém slovenský cyklista nečekaně informoval během Tour de France, je stále těžko uvěřitelný. Postupně se odhalují další podrobnosti, které odkrývají pozadí rozchodu Sagana s partnerkou Katarínou. Dopis, který přišel do redakce Nového Času, nabízí další informace. Mnohé z vás budou jistě šokovat…

Ještě včera to vypadalo, že za rozpad manželství může Saganova milenka – má jít o německou fyzioterapeutku Lindu Odehovou, se kterou se Peter seznámil při působení v předchozím týmu Tinkoff-Saxo.

 

 

Jenže všechno je podle dopisu (přišel krátce před tím, než Sagan oznámil rozpad manželství), který přišel do redakce Nového Času, trochu jinak. Za rozpadem je prý manželka Katarína. Autor dopisu, který si nepřál být jmenován, totiž uvádí, že Katarína byla problémová partnerka.

 

Těsně před tím, než Katarína poznala Petera Sagana, byla zasnoubená s mužem z Prahy. Jenže měsíc před svatbou otočila a kvůli Saganovi se obřad nekonal.

 

Katarína se zdála Saganovi jako dar z čistého nebe. Jenže za andělským kukučem se prý skrýval generál domácnosti, kvůli kterému musel Peter omezit kontakt s příteli a místo toho létal kolem své krásky.

 

 

Kosa na kámen padla poprvé tehdy, když Peter Sagan přišel za Katarínou s předmanželskou smlouvou. Jedna z posledních hádek byla na pořadu dne v lednu a to kvůli nepokřtění syna Marlona papežem.

 

Když Nový Čas kontaktoval rodinu kvůli dopisu, a to ještě před tím, než Sagan o rozpadu manželství informoval, nikdo nic netušil. Třeba Saganův bratr Juraj napsal, že neví o tom, že by se Peter chtěl rozvádět, a že Jurajovi Katarína psala k narozeninám, že to musí být omyl. Jenže nebyl…

 

Peter Sagan si zahrál i v muzikálu! Podívejte se na vide:

lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   20:45 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2010

   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program