Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Cyklista Problémy s manželkou

Tajemný dopis: Může za rozchod Saganova žena? Toto jste netušili!

Peter Sagan s manželkou Katarínou
Zdroj: Profimedia
Peter Sagan s manželkou Katarínou

Řeší se to na Slovensku, v Česku, všude na světě. Rozpad manželství Petera Sagana, o kterém slovenský cyklista nečekaně informoval během Tour de France, je stále těžko uvěřitelný. Postupně se odhalují další podrobnosti, které odkrývají pozadí rozchodu Sagana s partnerkou Katarínou. Dopis, který přišel do redakce Nového Času, nabízí další informace. Mnohé z vás budou jistě šokovat…

Ještě včera to vypadalo, že za rozpad manželství může Saganova milenka – má jít o německou fyzioterapeutku Lindu Odehovou, se kterou se Peter seznámil při působení v předchozím týmu Tinkoff-Saxo.

 

 

Jenže všechno je podle dopisu (přišel krátce před tím, než Sagan oznámil rozpad manželství), který přišel do redakce Nového Času, trochu jinak. Za rozpadem je prý manželka Katarína. Autor dopisu, který si nepřál být jmenován, totiž uvádí, že Katarína byla problémová partnerka.

 

Těsně před tím, než Katarína poznala Petera Sagana, byla zasnoubená s mužem z Prahy. Jenže měsíc před svatbou otočila a kvůli Saganovi se obřad nekonal.

 

Katarína se zdála Saganovi jako dar z čistého nebe. Jenže za andělským kukučem se prý skrýval generál domácnosti, kvůli kterému musel Peter omezit kontakt s příteli a místo toho létal kolem své krásky.

 

 

Kosa na kámen padla poprvé tehdy, když Peter Sagan přišel za Katarínou s předmanželskou smlouvou. Jedna z posledních hádek byla na pořadu dne v lednu a to kvůli nepokřtění syna Marlona papežem.

 

Když Nový Čas kontaktoval rodinu kvůli dopisu, a to ještě před tím, než Sagan o rozpadu manželství informoval, nikdo nic netušil. Třeba Saganův bratr Juraj napsal, že neví o tom, že by se Peter chtěl rozvádět, a že Jurajovi Katarína psala k narozeninám, že to musí být omyl. Jenže nebyl…

 

Peter Sagan si zahrál i v muzikálu! Podívejte se na vide:

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:25

   The Boodles 2019

   00:25

   Evropská liga 2019

   01:20

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:20

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   World Cup of Pool 2019

   00:30

   The Boodles 2019

   01:50

   Weber Cup 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   13:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

Celý Program