Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 5. 2018
fighting vysíláme

Sokolov bude hostit prestižní MMA akci! GCF turnaj už 26. května

MMA Sokolov
Zdroj: TN.cz

26.května zavítá česká MMA organizace premiérově do Sokolova, kde se od 18.00 hod před kamerami stanice Nova Sport 2 uskuteční turnaj GCF 44: CAGE FIGHT SOKOLOV!

K vidění bude celkem deset zápasů a hlavní událostí určitě bude stý MMA zápas Jaroslava Poborského, který této mety dosáhne jako vůbec první čech a zařadí se mezi málo světových bojovníků, kteří této uctihodné mety dosáhli.

 

Soupeřem karlovarského rodáka, jenž byl prvním šampionem GCF ve váze do 77kg bude zástupce Srbska Danijel Kokora. Fanoušci MMA se budou těšit i na dalšího veterána české MMA scény a taktéž rodáka z Karlových Varů Tomáše Kuželu, který změří síly s reprezentantem Polska.

 

Třetím veteránem naší scény v Sokolově bude Bohumil Lungrik, toho čeká nebezpečný Miroslav Vacek. Velice zajímavý lze očekávat mezi Csabou Hoczem z Madarska, který před dvěma lety šokoval české fanoušky vítězstvím nad Milošem Petráškem a rodákem z Dagestánu dlouhodobě žijícím v Karlových Varech Muradem Eldarushevem.

 

Radek Šopov se podruhé představí v kategorii do 70kg a čeká ho Michael Konrád, pro oba bojovníky jde o důležitý zápas po předchozích prohrách ve svých posledních zápasech. V dalších zápasech se představí naděje českého MMA, mezi kterými nebudou chybět Radek Mottl, Jaroslav Hrdlička či Dan Zámečník.

MMA Sokolov
Zdroj: TN.cz

Organizace GCF se jako jediná v České republice se může pochlubit, že pro české novodobé MMA vychovala momentálně naše nejlepší bojovníky kteří bojují ve světe, Lucie Pudilová v UFC, Jiří Procházka v RIZZINU v Japonsku a UFC veterán Viktor Pešta v ruské organizaci FIGHT NIGHTS GLOBAL.

 

Všichni tři jsou taktéž ve svých váhových kategoriích GCF šampiony, dalšími držitely pásů jsou např. Karlos Vemola, Patrik Kincl či Jaroslav Pokorný.

 

Přímý přenos poběží od 18.00hod na stanici Nova Sport 2 a na Voyo.cz


Vstupenky jsou v prodeji zde a další informace o akci naleznete i na Facebooku.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:35 12:30

   Ligue 1 Highlights (33)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   15:00

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   16:45

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 11:10 12:50

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   16:25

   Off-road Maraton (1)

   16:50

   Truck Racing Magazine (2)

Celý Program