Aktualizováno 24.5. 2016 18:52
nova sport velká pecka

Souboj století BUDE! Mayweather se opravdu utká s McGregorem

Floyd Maweather vs. Conor McGregor
Zdroj: Twitter
Floyd Maweather vs. Conor McGregor

Spekulovalo se o tom už dlouho, ale teď to konečně vypadá, že k avizovanému střetnutí boxerského veterána Floyda Mayweathera a hvězdy UFC Conora McGregora opravdu dojde! A co víc, americký novinář Colin Crowherd dokonce prozradil, kdy se dva velikáni střetnou!

Uznávaný sportovní novinář to prozradil v pondělním vysílání radiové show stanice Fox Sports.

 

 

"Zarezervoval jsem si hotel v Las Vegas na víkend 17. a 18. září. Dostalo se ke mě, že Mayweahter a McGregor se utkají právě během tohoto víkendu na galavečeru v Las Vegas," řekl doslova Crowherd, který v zámoří platí za novinářského guru všech sportovních reportérů.

 

 

O souboji těchto velikánů se spekulovalo už v březnu a když se McGregora ptali, zda by ho Mayweather jako soupeř lákal, odpověděl sebevědomě.

 

"Jsem otevřený k diskusi. Pojď si pro mě," prohlásil tehdy s tím, že boxera v důchodu nekompromisně rozdrtí za 30 vteřin.

 

A právě to mělo Mayweathera, nejbohatšího sportovce planety, naštvat. Zkušený boxer s rekordními 49 výhrami v profesionálním ringu prý se soubojem s McGregorem souhlasí!

 

Jestli to bude v oktagonu, nebo v ringu zatím není jisté, ale důležité je, že tihle dva velikáni se opravdu postaví tváří v tvář!

 

Tak co, už šetříte na letenky?

mm TN.cz