živě na nova sport

Snookerový turnaj šampionů: V semifinále nechybí ani O'Sullivan

Ronnie O
Zdroj: Profimedia
Ronnie O'Sullivan

Champion of champions je snookerový turnaj, kterého se účastní vítězové jednotlivých turnajů z uplynulé sezóny. První dvě kola jsou odehrána a do semifinále postoupili nejznámější hráč Ronnie O'Sullivan i současná světová jednička Judd Trump.

Favorizovaný O'Sullivan měl ale namále. Proti trojnásobnému vítězi tohoto turnaje se postavil veterán Jimmy White, který v zápase hraném na 4 vítězné framy vyhrál první tři. "The Rocket" působil nervózně, ale svou těžkou misi zvládl a proti sedmapadesátiletému soupeři vyhrál 4 framy v řadě a postoupil. Ve čtvrtfinále si poté poradil s Johnem Higginsem 6:3.


Semifinálovým soupeřem mu bude Australan Neil Robertson, vítez z roku 2015. Ten v prvním kole smetl Martina Goulda 4:0, ale ve čtvrtfinále se na postup pořádně nadřel. Proti Shaunu Murphymu prohrával 4:5, poslední dva framy však získal pro sebe a zvítězil tedy 6:5.


V druhém semifinále proti sobě nastoupí Judd Trump s Markem Allenem. Trump, aktuální světová jednička prošel přes první dvě kola celkem bez problémů, když vyřadil Stephena Maguirea a Thepchaiyu Un-Nooha.


Mark Allen v prvním kole nepředváděl vůbec dobrou hru a s Matthewem Seltem se protrápil k výhře 4:2. Do čtvrtfinále proti Marku Selbymu šel z pozice outsidera, jenže svou hru zlepšil a zvítězil přesvědčivě 6:2.


První semifinále mezi O'Sullivanem a Robertsonem začíná dnes ve 20:00, druhé se odehraje o den později a finálový zápas je na programu v neděli.


Celý turnaj můžete sledovat na Nova sport 2 a VOYO!

sup TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program