Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 1. 2018
fotbal Sněhová nadílka

Sníh ochromil fotbal. Na Dukle málem přišli o mluvčí i střídačku!

Zdroj: TV Nova

Tak takhle si fotbalisté českých prvoligových klubů start zimní přípravy rozhodně nepředstavovali. Na prvním srazu po vánočních radovánkách je totiž přivítal sníh a déšť, přičemž nejhorší situace byla v tomto směru na severu Čech - v Jablonci a Liberci.

Sněhová vánice, štiplavý vítr a kroupy za krkem. Tak nějak to ve středu vypadalo na většině hřištích, kde se k prvnímu tréninku po zimní pauze sešli fotbalisté českých ligových týmů.

Hodně nepříjemná situace nastala hlavně v Jablonci s Libercem, kde jsou ale na podobně bláznivé počasí už zvyklí."Podmínky tady v Jablonci jsou každý rok stejné. Z mého pohledu je toho sněhu ještě málo, protože začal padat až dneska. Sníh k tomuhle kraji prostě patří. Hráči, kteří tu jsou, moc dobře vědí, jak tady probíhá zima. S tímhle určitě nebude problém," řekl pro web Jablonce uznávaný trenér Petr Rada, pro něhož to byl první trénink po návratu na Střelnici.

Rozmary počasí ale komplikovaly situaci i pražským klubům. Třeba v Edenu hráče překvapila mimořádně prudká bouře s krupobitím.

"Dlouho nepamatuji, že by v Praze bylo něco takového, ale my z Liberce jsme zvyklí. Tohle bylo ještě mírumilovné. My jsme zvyklí na rolby během tréninku, kličkování mezi bagry," smál se kouč Jindřich Trpišovský, jenž do Slavie přišel právě ze Slovanu.

Tweet Šárky Drobné
Zdroj: Twitter


A strašidelné počasí zavládlo i na Dukle, kde se k celé situace vtipně vyjádřila mluvčí Dukly Šárka Drobná. Po jejím stausu na Twitteru nezbývá než doufat, že jsou na Julisce stále v plném složení...


 

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (33)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (8)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

Celý Program