Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video velká show

Vánoce v NBA: Sňatková epidemie, tancující babičky i šílení elfové!

Témata:
NBA

Basketbalová NBA zažila v noci na sobotu doslova sňatkovou epidemii. Ve dvou zápasech požádali o ruku svou vyvolenou před tisíci diváky v hledišti a dalšími miliony u televizních obrazovek celkem čtyři muži. A vy se teď můžete podívat na to, jak dopadli.

Z pohledu dámy se musí jednat o šok. Co když si není jistá? Co když ji zaskočila nenadálá situace, kdy se zraky tolika lidí upírají na ni a všichni čekají, co řekne. Co když je plachá a tahle velká tíha ji leda naštve?


Pánové, kteří poklekli a pronesli nejdůležitější otázku svého života na zápasech basketbalové NBA, se ale dočkali své odměny. Jejich partnerky řekly ANO. Taková záplava sňatků v jeden den není náhodná. Pánové zkrátka spoléhali na to, že o Vánocích košem nedostanou. A vyplatilo se.


Něco podobného se stalo i v Česku. Těsně před Vánocemi se jeden pár zasnoubil před zraky veřejnosti i na chomutovském zimním stadionu.
 


Co se týká show a prožívání vánoční radosti, má ale Amerika přece jen stále navrch. Roztleskávačky v kostýmu Santy Clause asi nikoho nepřekvapí. Ale tancující babičky, to už je jiná káva.


Pobaví i šílení skákající elfové či nejrůznější kostýmy s vánoční tematikou. Diváci drží palce nebo tiše závidí soutěžícímu, který dostane nové auto, pokud trefí koš z poloviny hřiště. Přejí dárky dětem, jejichž rodiče si je sami nemohou dovolit.
 


Spokojení tak snad nakonec odejdou všichni, bez ohledu na to, kdo vyhraje.
 

pha TV Nova

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:45

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   20:45

   Element (394)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   KITE LIFE (3)

   21:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 19:30 20:00

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   20:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   21:45

   Ligue 1 Highlights (2)

   22:40

   Czech Open 2019

   22:50

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   00:35

   Ragby: Wales - Anglie

Celý Program