Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozvod Slavný pár

Smutný Sagan: Proč o rozvodu promluvil během Tour? VIDEO

Peter Sagan
Zdroj: facebook
Peter Sagan

Zejména slovenská média v posledních dnech řeší Petera Sagana. Jeden z nejlepších cyklistů současnosti oznámil během Tour de France, že se rozvádí s manželkou Katarínou. Co ho k tomu vedlo? A jaký je skutečný důvod rozpadu manželství? Nejen o tom teď promluvil ve videu, které umístil na sociální sítě.

"Asi se ptáte, proč jsem takto smutnou novinku oznámil během Tour de France. Musím říct, že jsem to neměl zapotřebí a nechtěl jsem to ani pouštět během Tour. Jenže nějaký dobrák měl tu potřebu, že poslal na Nový Čas dopis, ve kterém si vymýšlel nějakou story," začal Sagan a narážel na dopis, o kterém jsme už psali. Přečíst si jeho obsah můžete v článku níže:

 

 

"Já jsem na základě toho, že novináři začali otravovat moji rodinu a rodinu Kataríny, se podíval na ten dopis. Přišel jsem na to, že je jeho obsah celý vymyšlený. Novináři se toho chytají a píší to, jako největší novinku. Musím říct, že můj soukromý život je můj soukromý život. Ať řeší mou cyklistickou kariéru, ale moje soukromí je moje věc a nechci, aby se o tom už psalo," pokračoval Sagan.

 

 

"Ta mediální pozornost našeho rozchodu akorát dělá zlou atmosféru. Jak jsem uvedl v mém prohlášení, rozvádíme se s Katkou v dobrém. Synovi Marlonovi se pokusíme umožnit to, aby vyrůstal v tom nejlepším," zdůraznil Sagan.

 

Slovenská cyklistická hvězda si nepřeje, aby se v médiích objevovaly další články, které nebudou založené na faktech. Pak by se Sagan bránil soudně. "Nechci, aby novináři otravovali mou rodinu, nedělá to dobrotu. Děkuji za pochopení a respektování," řekl závěrem Sagan.

 

 

Úplný konec je pro veřejnost tím asi nejzásadnějším. "Za naším rozvodem není žádná jiná žena. Je to jen další vymyšlený článek. Pokud chcete takto pokračovat, komplikujete tím akorát život ostatním lidem. Díky za pochopení a doufám, že to dobře dopadne," dodal Sagan.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:30 18:35

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   18:35

   Glemmride 2019

   19:05

   Wild and Young - Kayak Portrait Adiran Mattern

   19:30

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   Moto GP - VC Velké Británie (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • 17:25 19:10

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   19:10

   Czech Open 2019

   19:25

   Ligue 1 Preview (3)

   19:55

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   22:00

   Cyklomagazín (3)

   22:15

   KITE LIFE (3)

Celý Program