soupeř vycouval

Smutné překvapení: Český Uzbek Muradov v Brazílii nenastoupí!

Machmud Muradov
Zdroj: profimedia.cz
Machmud Muradov

Je to smutná zpráva pro všechny domácí MMA fanoušky. Uzbek s českým srdcem Machmud Muradov na UFC v Brazílii nenastoupí. Jeho soupeř Antonio Carlos Jr. se zranil a zápas musel odvolat.

Začátkem roku 2020 byl ohlášen pro Muradova (24-6-0) už třetí zápas v nejprestižnější MMA organizaci světa. Na UFC Fight Night 170 měl nastoupit proti 14. bojovníkovi střední váhy (do 84 kg). Pro českého Uzbeka byl navíc Antonio Carlos Junior (10-4-1NC) atraktivní výzvou, která znamenala výrazný skok v jeho kariéře. 
 

„Moc mě to mrzí, ale mám pro vás špatnou zprávu. Zápas v Brazílii, který se měl konat 14.3., se bohužel neuskuteční. Můj soupeř se zranil. To k tomuto sportu patří a já bych mu rád popřál brzké uzdravení. Snad se ještě utkáme,“ napsal Muradov na svůj Instagram.

Zobrazit pspvek na Instagramu

! 14 . , , , Ahoj Vem moc m to mrz, ale mm pro vs patnou zprvu. Zpas v Brazlii kter se ml konat 14.3. Se bohuel neuskuten mj soupe Carlos Jr se zranil i to k tomuhle sportu pat a j bych mu rd popl brzk uzdraven. Snad se jet nkdy utkme. Nebudu soust turnaje v Brazlii ale to nevadi my jedeme dl a mkme. Stle jednme s UFC jakmile budu vdt o dalm zpase urit vm dm vdt. Dkuji za va podporu. -Hi everybody, I am so sorry, but I have some bad news for you. My announced match, in Brazil, against Carlos Jr. is not gonna happen. My opponent was injured and isnt able to take part in this bount. This, as many other miserable things, simply belong to this sport and I would only like to wish him an early recovery. Hopefully, we will fight, against each other, sometime in the future! Per conseqences, I wont be part of the tournament in Brazil, but it doesnt matter, we go on and continue to work even harder. We are negotiating with the UFC, and as soon as Ill know something new, about my next fight Ill definitely let you know. Thank you for your support! #muradov #alhamdulillah #tmt #ufc

Pspvek sdlen Makhmud Mach Muradov (@makhmud_muradov),

Zrušení zápasu je nevítanou překážkou. Nicméně Mach neklesá na mysli. Své fanoušky informoval, že dál tvrdě trénuje a připravuje se na další výzvu. „Stále jednáme s UFC. Jakmile budu vědět o dalším zápase, určitě vám dám vědět,“ pokračoval ve svém příspěvku.

Mach započal svou kariéru v UFC na podzim 2019. Za krátkou dobu zvládl dva zápasy a z obou odešel vítězně. Navíc po prosincovém knockoutování Trevora Smithe si vysloužil bonus za výkon večera a výrazně na sebe upozornil. Mach přesvědčil o svých kvalitách a nejprestižnější MMA organizace světa mu na oplátku pomáhá stát se zápasnickou ikonou.

Ohlášení zranění naštěstí přišlo s velkým předstihem. Proto je možné, že jako náhradu za ztracený zápas dostane Muradov příležitost na jiném březnovém galavečeru. Nabízí se hned tři. A to UFC 248, Fight Night 71 v Londýně a MMA večer v Ohiu, kde si to rozdají Ngannou a Rozenstruik.

DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:15 01:05

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program