Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal

Smolař Karius může restartovat kariéru. Šance se rýsuje v Turecku!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia

Na poslední finále Ligy mistrů si mnozí pamatují díky brankáři Lorisovi Kariusovi. Ten totiž zpackal, co jen mohl. Dvě hrubé chyby stály Liverpoolu celý zápas. Ten byl pro německého gólmana možná nejdůležitější v kariéře. Mnozí Kariuse odepisovali a dokonce mu předpovídali předčasný konec kariéry. Pětadvacetiletý nešťastník má ale podle britských a tureckých médií namířeno do Besiktase Istanbul, kde by mohl kariéru restartovat.

Z Kariuse si po nepovedeném zápase dělali srandu fanoušci, ale i některé kluby. V tom druhém případě to možná nebylo o zesměšnění nešťastného gólmana, ale o tom se díky němu zviditelnit. Vždyť Kariusovi přišla nabídka i ze čtvrté italské ligy a to by byl velký skok – chytat v Premier League za Liverpool a pak jít do takového fotbalového pralesa...

 

Jenže v případě Lorise Kariuse by to byla možná i záchrana. Vždyť teprve pětadvacetiletý brankář přemýšlel i o konci kariéry. Laso mu však podle britských i tureckých médií hodil Besiktas Istanbul. Patnáctinásobný šampion turecké nejvyšší soutěže by tak vyřešil odchod brankáře Fabriho, který přestoupil do Fulhamu.

 

 

Britská i turecká média se shodují, že má Karius odejít do Besiktase na dvouleté hostování. V Liverpoolu už s ním dávno nepočítají, jelikož získali Brazilce Alissona, který se stal nejdražším brankářem v historii. Anglický celek za něj zaplatil AS Řím přes 70 milionů eur, což je v přepočtu 1,8 miliardy korun.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:55 02:40

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

   02:40

   Fotbal: Minnesota United FC - LA Galaxy

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Montreal Canadiens

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

 • Nova Sport 2

  • 02:35 04:00

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   09:00

   Champions League of Darts 2019

   11:25

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:55

   Maxi Tip Poker Tour (21)

   12:20

   UFC Now (22)

   13:10

   Fotbal: Philadelphia Union - New York Red Bulls

Celý Program