nová posila

Smlouva na tři roky a třináctka na dresu. Ondrášek se upsal Plzni

Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 15. 9. 2020
Téma:

Fotbalový reprezentant Zdeněk Ondrášek absolvoval cestu z Ameriky a podstoupil lékařskou prohlídku v novém působišti. Ve Štruncových sadech podepsal smlouvu na tři roky a na dresu bude nosit třináctku.

"Jsem rád, že se vše podařilo dotáhnout a můžu být tady. Stadion je krásný, zažil jsem ho tady na podzim s reprezentací a už se samozřejmě těším, až poprvé vyběhnu na hřiště v dresu Viktorky,“ řekl 31letý fotbalista po podpisu nového kontraktu.

 

Fotbalista se k týmu připojí ve středu, k dispozici by měl být už na sobotní klání na trávníku Bohemians. "Sice je zde trochu časový posun, ale to bude v pohodě. Nevidím v tom problém, budu připravený,“ hlásí rodák z Českých Budějovic.

 

 

"Ondrášek je nesmírně kvalitní hráč. Jeho příchodem rozšiřujeme naše možnosti v ofenzivě, jde o typologicky vhodného hráče a věřím, že se dokáže rychle adaptovat a bude velkým přínosem,“ kvitoval novou posilu plzeňský boss Adolf Šádek, který přiznal, že vyjednávání o smlouvě nebyla jednoduchá.

 

 

 

Kobra, jak se reprezentačnímu útočníkovi přezdívá, naposledy působil v Dallasu. V zámořské MLS si udělal solidní jméno a fanoušci se jen neradi loučili s produktivním útočníkem.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program