Publikováno 6. 1. 2019
Fanoušek Krásný dárek

Slzy v NHL: Chlapec na setkání s Dubnykem nezapomene! VIDEO

Devan Dubnyk
Zdroj: Profimedia / Youtube

Sport je o emocích, to je obecná pravda. Často jsou vidět nejen na hracích plochách, ale i v hledišti. V zápase Ottawy a Minnesoty o ně v tom druhém ohledu nouze nebyla. Malý chlapec si totiž odnesl vedle dárku velký zážitek, na který nikdy nezapomene. Gólman Wild Devan Dubnyk mu věnoval svou podepsanou hokejku a chlapec pak radostí ronil proudy slz.

Jednalo se o desetiletého fanouška Minnesoty, který přišel na stadion Ottawy s transparentem: "První zápas nehrál, druhý zápas nehrál, teď tě můžu vidět hrát," a nad tím jméno Dubnyk. Chlapec tak chtěl gólmanovi Wild vzkázat, že se konečně dočkal toho, že ho v brankovišti neprošvihne.

 

 

Devan Dubnyk chlapci udělal i radost tím, že díky 24 zákrokům jeho tým vyhrál na ledě Senators 4:3. Ale zápasem to neskončilo, tenhle příběh totiž teprve začíná…

 

 

Když Dubnyk odcházel do šaten, všiml si transparentu, který chlapec držel. Zastavil se proto u něj, podepsal fanouškovi hokejku a splnil mu jeho asi největší sen. Nejprve to klučinovi asi moc nedocházelo, ale když si uvědomil, s jakým zážitkem ze stadionu odejde, neudržel slzy na uzdě.

lju TN.cz