nova sport beachvolejbal

Sluková a Hermannová jsou ve čtvrtfinále World Tour v Hamburku!

Sluková-Hermannová
Zdroj: facebook

Beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová postoupily do čtvrtfinále finálového turnaje World Tour. Kolocové s Kvapilovou se naopak mezi nejlepší páry postoupit nepodařilo.

Českým hráčkám se povedl vstup do utkání, když se dostaly do trháku 7:2. Američanky Rossová a Sweatová sice dokázaly náskok zredukovat i na rozdíl jediného bodu, nakonec však prohrály úvodní sadu 18:21.

Druhý set byl však jednoznačnou záležitostí zámořského páru, který jej ovládl 21:13. Zápas tak muselo rozhodnout třetí dějství, v němž se dařilo na podání Markétě Slukové a Češky vyhrály 15:9. Soupeřem bude Slukové s Hermannovou od 16 hodin brazilské duo Agatha/Duda.

Kolocová s Kvapilovou nastoupily proti Hüberliové a Betschartové ze Švýcarska a první set šel za soupeřkami v poměru 14:21 z pohledu české dvojice. Druhá sada byla o poznání vyrovnanější, Češky si vytvořily dokonce dva setboly, nakonec ale prohrály 22:24.

Turnaj v Hamburku můžete sledovat v přímém přenosu od 14:00 na Nova Sport 1 a Voyo.