Fotbal pátrání

Záhada na Slovensku: Kouč repre opustil tým, zmizel a je nezvěstný!

Milan Malatinský
Zdroj: Slovenský futbalový zväz/Profimedia
Milan Malatinský
Téma:

Trenér slovenské fotbalové osmnáctky Milan Malatinský záhadně zmizel. Policii to oznámila jeho manželka. Malatinský se ve čtvrtek odpojil v Senici od mužstva a od té doby o sobě nedal vědět. Stalo se to před finále turnaje Slovakia Cup do 18 let.

Milan Malatinský zmizel už ve čtvrtek. Od soboty však po něm pátrá policie. "Milane, prosím tě, ozvi se," prosí manželka Tatiana svého muže prostřednictvím deníku Nový Čas. "Nic takového jsem s ním ještě nezažila. Je to pro mě obrovský šok. Nemohu se z toho vzpamatovat. Doufám, že bude v pořádku," uvedla Malatinská.

 

Trenér Malatinský reprezentační osmnáctky dovedl výběr Slovenska na turnaji Slovakia Cup až do finále. V něm Slováci porazili Česko 1:0, kouč u toho ale už nebyl. Zmizel den před tímto kláním.

 

 

Podle Nového Času může stát za zmizením Malatinského neprodloužení smlouvy se Slovenským fotbalovým svazem. Ta mu vyprší na konci května. "Trenér Milan Malatinský porušil podmínky smlouvy se Slovenským fotbalovým svazem, a proto nevedl reprezentaci do 18 let ve finále Slovakia Cupu. O prodloužení či neprodloužení smlouvy rozhodně Výkonný výbor SFZ," stojí ve stanovisku svazu.

 

S trenérem Malatinským nebyly žádné problémy. "Jsem šokovaný. Nějaká smlouva přeci nemůže být důvodem takového kroku. Vždyť má manželku i děti. Je pravda, že životosprávu neměl nejlepší, ale nemyslím si, že by udělal nějakou hloupost," uvedl pro Nový Čas Igor Bališ, bývalý fotbalový obránce a Malatinského velký kamarád.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   19:00 20:30
   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

   00:35

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

Celý program