Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal pátrání

Záhada na Slovensku: Kouč repre opustil tým, zmizel a je nezvěstný!

Milan Malatinský
Zdroj: Slovenský futbalový zväz/Profimedia
Milan Malatinský

Trenér slovenské fotbalové osmnáctky Milan Malatinský záhadně zmizel. Policii to oznámila jeho manželka. Malatinský se ve čtvrtek odpojil v Senici od mužstva a od té doby o sobě nedal vědět. Stalo se to před finále turnaje Slovakia Cup do 18 let.

Milan Malatinský zmizel už ve čtvrtek. Od soboty však po něm pátrá policie. "Milane, prosím tě, ozvi se," prosí manželka Tatiana svého muže prostřednictvím deníku Nový Čas. "Nic takového jsem s ním ještě nezažila. Je to pro mě obrovský šok. Nemohu se z toho vzpamatovat. Doufám, že bude v pořádku," uvedla Malatinská.

 

Trenér Malatinský reprezentační osmnáctky dovedl výběr Slovenska na turnaji Slovakia Cup až do finále. V něm Slováci porazili Česko 1:0, kouč u toho ale už nebyl. Zmizel den před tímto kláním.

 

 

Podle Nového Času může stát za zmizením Malatinského neprodloužení smlouvy se Slovenským fotbalovým svazem. Ta mu vyprší na konci května. "Trenér Milan Malatinský porušil podmínky smlouvy se Slovenským fotbalovým svazem, a proto nevedl reprezentaci do 18 let ve finále Slovakia Cupu. O prodloužení či neprodloužení smlouvy rozhodně Výkonný výbor SFZ," stojí ve stanovisku svazu.

 

S trenérem Malatinským nebyly žádné problémy. "Jsem šokovaný. Nějaká smlouva přeci nemůže být důvodem takového kroku. Vždyť má manželku i děti. Je pravda, že životosprávu neměl nejlepší, ale nemyslím si, že by udělal nějakou hloupost," uvedl pro Nový Čas Igor Bališ, bývalý fotbalový obránce a Malatinského velký kamarád.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:15 03:15

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cliff Diving World Series - Portugalsko

 • Nova Sport 2

  • 01:15 03:00

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   09:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   10:00

   Element (390)

   10:15

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   10:45

   Main Event (4)

   11:35

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

Celý Program